Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
2. února 2021 13:01
Čas čtení 1:17
Tereza Šnajdrová

Ústečan z dokumentu V síti možná jako první z predátorů dostane nepodmíněný trest

NEWS V SÍTI
Uložit Uložené

Žalobkyně pro predátora, který v dokumentárním snímku oslovil všechny tři dívky, požaduje až tři roky odnětí svobody.

Loni se do kin dostal dokumentární film V síti, který odhalil hned několik sexuálních predátorů vybírajících si za své oběti nezletilé dívky. Šest mužů, kterým státní zástupci navrhovali podmíněný trest, již bylo potrestáno a před soudem nyní stane ten nejhorší.

Ústečan herečce Tereze Těžké již při první konverzaci poslal fotku svého penisu a během deseti dnů stihl oslovit všechny tři herečky, které ztvárnily nezletilé dívky. Za jeho chování státní zástupkyně navrhuje nepodmíněný trest odnětí svobody na dva a půl až tři roky, informuje iRozhlas.

Doporučeno
S dospělými modelkami jsme udělaly nahé fotomontáže. Predátoři je chtěli poslat a pak vyhrožovali zveřejněním, říká Tereza Těžká S dospělými modelkami jsme udělaly nahé fotomontáže. Predátoři je chtěli poslat a pak vyhrožovali zveřejněním, říká Tereza Těžká 20. února 2020 15:15
Domů
Sdílet
Diskuse