Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 29. 7. 2021 svátek má Marta

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Filmy a Seriály

Sex je stál 20 000 dolarů. K nezadaným na exotickém ostrově, kde je zakázaný sex, přibyly další krásky

Jaké bylo zakončení druhé série nejpikantnější reality show a kdo si odnesl výhru?

Daniel Mikolášik
1. červenec 2021, 10:30 Čas čtení: 3:21
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Sex je stál 20 000 dolarů. K nezadaným na exotickém ostrově, kde je zakázaný sex, přibyly další krásky
Zdroj: Netflix
Filmy a Seriály
0
Daniel Mikolášik
1. červenec 2021, 10:30
Čas čtení: 3:21

Sex je stál 20 000 dolarů. K nezadaným na exotickém ostrově, kde je zakázaný sex, přibyly další krásky

Jaké bylo zakončení druhé série nejpikantnější reality show a kdo si odnesl výhru?

Daniel Mikolášik
1. červenec 2021, 10:30
Čas čtení: 3:21
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Sex je stál 20 000 dolarů. K nezadaným na exotickém ostrově, kde je zakázaný sex, přibyly další krásky
Zdroj: Netflix

Na exotickém ostrově v Mexiku to opět žilo. Nezadaných ve vile přibylo a kromě nich i množství pikantních scén a dějových zvratů. Začali se stotisícovým rozpočtem a porušováním pravidel se dokázali obrat až o 70 tisíc dolarů. Jak dokázali účastníci druhé série Too Hot To Handle čtyři týdny nesouložit, nelíbat se a netulit se?

 

Všichni přitažliví soutěžící mají během show zakázané polibky, dotyky, masturbaci (i vzájemnou) nebo jiné milostné hry. Každý prohřešek je totiž stojí peníze. Během celého pobytu jsou pod drobnohledem a za každé porušení jim Lana (virtuální asistentka a moderátorka celé show) strhne určitou částku v závislosti na závažnosti sexuálního přestupku.

 

Na jaké částce nakonec soutěžící skončí a kolik si odnesou po rozdělení výhry? To se konečně dozvídáme v druhé „polovině“ série, která vyšla přesně týden po úvodních čtyřech epizodách. Ty si Netflix pro diváky připravil už 23. června, zbylých šest vyšlo v poslední červnový den. 

Přibyli další nezadaní a s nimi i další porušování zákazu sexu

Karty zásadním způsobem změnili dva noví členové vily. Především exotická pilotka Christina, jejíž příchod zamával celým pánským, ale i dámským osazenstvem. Tmavá Italka původem z Jihoafrické republiky ale nejvíce zamotala hlavu mladičkému Camovi, který jakoby úplně zapomněl, že má od začátku pobytu rozvinutý vztah s Emily.

 

Ta mu dá jeho flirtování s novou ženou ve vile pořádně sežrat, ale nakonec se omluví ve snaze prohloubit jejich vztah nejen po fyzické, ale především po mentální úrovni. Právě to by mělo být cílem celého pobytu, k čemuž je vede samotná Lana, ale i několik vztahových workshopů a seminářů s expertkou Alexandrou Roxo.

 

Zdroj: Netflix/Too Hot To Handle

 

Ne každému se to ovšem daří a kvůli absenci jakékoliv hlubší sbližovací aktivity na to nakonec doplatí dva členové vily. Vzhledem k tomu, že neprojevili influencer a certifikovaný osobní trenér Peter a barmanka s ambicemi modelky Kayla během svého pobytu nijak zvlášť snahu o serióznější vztah, museli v páté části vilu opustit.

 

NAČÍST ČLÁNEK BEZPLATNĚ
Předplať si REFRESHER+ a získej další výhody

Tento článek dočteš bezplatně, ale s předplatným REFRESHER+ získáš přístup k více než 2211 zamknutým článkům a dostaneš další benefity.

VÍCE O PŘEDPLATNÉM
Kdykoli ho jednoduše zrušíš
Už od 79.00 Kč měsíčně
S REFRESHER+ můžeš číst i tyto články
Dollara Prynce sláva nemění. Jeb System 3 je hymna smíchovských ulic (Recenze)Dollara Prynce sláva nemění. Jeb System 3 je hymna smíchovských ulic (Recenze)
Nejlepší rapové desky první poloviny roku, které ti nejspíše uniklyNejlepší rapové desky první poloviny roku, které ti nejspíše unikly
Už jako malý rád zabíjel psy a kočky a později brutálně zavraždil i dvě osoby. Toto jsou nejhorší vrazi ČeskaUž jako malý rád zabíjel psy a kočky a později brutálně zavraždil i dvě osoby. Toto jsou nejhorší vrazi Česka
VÍCE

Ostatní ale pokračovali a jako motivaci k zodpovědnějšímu budování mezilidských vztahů dostal každý soutěžící inteligentní hodinky. Pokud zaznamenají, že jde jejich nositelům zejména o emoční posun ve vztahu, rozsvítí se na krátký čas zeleně a tehdy pro pár šťastlivců neplatí žádná pravidla o zákazu sexuálních aktivit.

 

Sex je stál 20 tisíc dolarů

Později do vily zavítaly další tři nové tváře: Tabitha, Elle a Joey. To opět pořádně zamíchalo karty. Rovněž první sex ve vile, který měli zamilovaní Marvin a Melinda. Ten je stál až 20 tisíc dolarů, díky čemuž jim ve fondu zůstalo z původních 100 tisíc už jen 40 tisíc. Lana upozornila na fakt, že od prvního dne, kdy účastníci zavítali do vily, neuběhlo ani jednou 24 hodin bez porušení zákazu.

Lana se je proto nejednou snažila motivovat odměnami, kterými mohli v případě splnění zpřísněných podmínek získat nějaké peníze zpět. Pokaždé se však našel někdo, kdo je porušil. V osmé epizodě museli opustit vilu Robert a Christina. Podle Lany ignorovali od samého příjezdu její pravidla, neposunuli se a celou show nebrali dostatečně vážně.

 

Zdroj: Netflix/Too Hot To Handle

 

Z účastníků nakonec vypadla i Larissa, která byla zklamaná ve vztahu s Nathanem a po vlastním uvážení zjistila, že se už nemá kam posouvat. Opět došlo k několika porušením zákazu, dokud se obyvatelé vily nedostali na zlomových 30 tisíc dolarů. Lana jim ale dala poslední šanci.

 

Řekla, že pokud vydrží 24 hodin bez porušení pravidel a Marvin a Melinda se nebudou v soukromém luxusním apartmánu pro dva uchylovat k žádné sexuální aktivitě, vrátí jim 25 tisíc, což je celková částka, o kterou obyvatele vily zmiňovaná dvojice svými prohřešky připravila. To se jim také nakonec podařilo a ve finálním banku tak měli 55 tisíc dolarů.

 

Výhru bere jen jeden

Všichni účastníci během pobytu porušili pravidla až 15krát. Lana jim ale v poslední, tedy desáté, epizodě oznámila, že finanční výhru si ze soutěže odnese jen jeden z nich a nebude se rozdělovat mezi finalisty, jako tomu bylo v loňské první sérii.

 

Všechny pochválila za to, že se posunuli, udělali velký pokrok, vytvořili si hlubší pouta a fungující vztahy. Nejmarkantnější progres ovšem podle ní udělala trojice Cam, Carly a Marvin, kteří proto postoupili do finále.

 

Zdroj: Netflix/Too Hot To Handle

 

O tom, kdo z trojice nakonec vyhraje a odnese si 55 tisíc dolarů, museli rozhodnout zbylí účastníci prostřednictvím tajného hlasování. Nejvíce hlasů získal Marvin, který se tak stal absolutním vítězem. Show plná napětí a intrik tedy neskončila alibisticky a bez dlouho očekávaného vyvrcholení, jak to bylo loni. 

 

Kritici ze světových médií označili první sérii Too Hot to Handle za brak nejhrubšího zrna, kterému se nevyplatí dávat šanci. Naposledy jsme se ptali, zda to tak bude i s druhou sérií. Pokračování loňské reality show nepřineslo téměř nic nového. Pravidla, vývoj, dramaturgie a samotný koncept zůstaly naprosto stejné.

 

Jediné, co se od minulého roku změnilo, jsou soutěžící a to, že se výhra alibisticky nerozdělovala, ale že ji získal pouze jeden soutěžící. Celá show měla průběh spíše jakéhosi sexuálního seriálu bohatého na poměrně pikantní a intimní scény.

 

Každý díl končil zápletkou v ději a místy to vypadalo tak, jako by byly konflikty nafingované. Pokud tě tedy první série loni neoslovila, asi ti ušetříme dlouhé hodiny zbytečného sledování, jelikož druhá série je prakticky úplně totéž, jen s novými tvářemi, které si v neposlední řadě nezískaly přízeň diváků tolik jako předešlí účastníci.

 

Zdroj: Netflix/Too Hot To Handle
Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Náhledový obrázek: Netflix
NAHORU
Přidej se k těm, kteří nás podpořili. Předplať si R+ VÍCE
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější články
Nyní
24 hod
7 dní
30 dní
Více z tématu filmy a seriály
více článků
Sponzorované články
více článků
Další news více news
Mohlo by tě zajímat
Přejít na úvodní stránku
Dnes populární články
Vášnivý sex už v první půlhodině. Too Hot To Handle po brazilsku je jako swingers party hnaná frustrací Vášnivý sex už v první půlhodině. Too Hot To Handle po brazilsku je…
Vášnivý sex už v první půlhodině. Too Hot To Handle po brazilsku je jako swingers party hnaná frustrací Vášnivý sex už v první půlhodině. Too Hot To Handle po brazilsku je…
„Máte 30 sekund, abyste opustili kino.“ Režisér po této hlášce ve filmu zachytil, jak řezník brutálně zavraždí vlastní dceru „Máte 30 sekund, abyste opustili kino.“ Režisér po této hlášce ve…
7 míst světa, kam se už asi (nikdy) nedostaneš 7 míst světa, kam se už asi (nikdy) nedostaneš
Kia konečně ukázala zcela nový Sportage. Vypadá velkolepě, má to ale háček Kia konečně ukázala zcela nový Sportage. Vypadá velkolepě, má to ale…
Měl tři nohy a dva pohlavní orgány. Francouzská prostitutka se dvěma vagínami ho prý chtěla pro sebe Měl tři nohy a dva pohlavní orgány. Francouzská prostitutka se dvěma…
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Zavřít