Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. prosince 2021 12:45
Čas čtení 2:14
Ondřej Jarůšek

Český MMA šampion Viktor Pešta se naštval na OKTAGON kvůli oznámení zápasu bez smlouvy, Ondřej Novotný se fanouškům omluvil

Český MMA šampion Viktor Pešta se naštval na OKTAGON kvůli oznámení zápasu bez smlouvy, Ondřej Novotný se fanouškům omluvil
Zdroj: OKTAGON MMA
SPORT BOJOVÉ SPORTY MMA OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Odvetný zápas Viktora Pešty a Stephana „T-800“ Pütze je zatím stále nejasný. Český šampion se k celému problému vyjádřil v novém videu.

Šampion polotěžké váhy Viktor Pešta se na sociálních sítích obsáhle vyjádřil k situaci ohledně zápasu s německým Stephanem „T-800“ Pützem, který domácí organizace OKTAGON MMA oznámila na 26. února příštího roku. Proti nedávnému oznámení bitvy se však Viktor Pešta ohradil, protože podle svých slov nevěděl o tom, že by byl zápas domluven a dozvěděl se o něm až z plakátu. Podle promotéra Ondřeje Novotného zřejmě došlo k nedorozumění s managementem zápasníka. 

Smlouvu zatím nemám, říká Pešta 

Pešta uvedl, že s organizací sice o tomto zápase mluvil, ale dohodnutí prý zatím nebyli. S organizací navíc v současné době nemá podepsanou žádnou smlouvu. Na té se stále pracuje a k dořešení chybí několik drobností. To byl i jeden z hlavních důvodů, proč se k problému vyjádřil veřejně. „Žádal jsem OKTAGON, aby neohlašovali zápasy, dokud není vyřešená smlouva, a to opakovaně nerespektovali,“ řekl s tím, že to podle něj nebylo férové ani vůči fanouškům. O zápasení v OKTAGONu však zájem stále má.

Doporučeno
Jake Paul se v ringu znovu pobije s bývalým šampionem UFC. Soupeř za knockout dostane bonus 500 tisíc dolarů Jake Paul se v ringu znovu pobije s bývalým šampionem UFC. Soupeř za knockout dostane bonus 500 tisíc dolarů 7. prosince 2021 10:10

Šampion připouští, že k chybě v komunikaci mezi managementem a organizací dojít mohlo, největší chybu však vidí v tom, že byl zápas oznámen bez podepsané smlouvy. „Ondra Novotný řekl, že to bylo nedorozumění s mým managementem, dejme tomu, ale fakta jsou taková, že ta smlouva není a že jsem je upozorňoval už v minulosti, aby cokoliv oznamovali bez toho, aby ta smlouva byla,“ dodává.

31letý zástupce vyhlášeného Sanford gymu na Floridě zároveň nevyloučil, že k zápasu mezi ním a vyzývatelem Stephanem Pützem v uvedeném termínu pod střechou O2 areny dojde, nejdříve je však nutné dojednat kontrakt. Jaké věci ve smlouvě zbývají k dořešení, ale konkretizovat nechtěl.

Domů
Sdílet
Diskuse