Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. března 2022 13:23
Čas čtení 1:06
Tereza Šnajdrová

Muž z Číny žije již 14 let na letišti. Domů se vracet nechce, protože mu rodina zakazuje pít alkohol a kouřit

Muž z Číny žije již 14 let na letišti. Domů se vracet nechce, protože mu rodina zakazuje pít alkohol a kouřit
Zdroj: Unsplash/Marco López/volně k použití
NEWS ČÍNA
Uložit Uložené

Wej Ťien-kuo žije již 14 let na letišti vzdáleném zhruba 20 kilometrů od jeho domu. Do něj se vrátit nechce, neboť mu rodina zakazuje pít alkohol a kouřit.

Pro většinu z nás je rodina na prvním místě, ale najdou se i tací, kteří upřednostňují něco jiného. Jedním z nich je i šedesátiletý Číňan Wej Ťien-kuo, který již 14 let žije na Mezinárodním letišti v Pekingu, jenž leží jen 20 kilometrů od jeho domova. Domů se ale vracet nechce, protože mu jeho rodina zakazuje pít alkohol a kouřit, píše zpravodaj Daily Mail.

Doporučeno
Během ostřelování Mariupolu zemřel ukrajinský mistr světa v kickboxu Maxim Kagal Během ostřelování Mariupolu zemřel ukrajinský mistr světa v kickboxu Maxim Kagal 29. března 2022 12:38

Wej Ťien-kuo se na letiště přestěhoval v roce 2008 a každý den tráví v tamní čekárně, kde má připravené jídlo, svoje osobní věci i spacák. Domů se vracet nechce, protože na letišti může kouřit a pít, kdykoli se mu zachce, což jeho rodina kritizovala.

Domů
Sdílet
Diskuse