Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Radim Šlechta
14. září 2022 v 9:04
Čas čtení 0:51

Muž v Krnově napadl svou partnerku. Na místě zemřela

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Muž v Krnově napadl svou partnerku. Na místě zemřela
Zdroj: Policie ČR

Muž v krnovském bytě podle policie napadl svou partnerku. Ta svým zraněním na místě podlehla.

Policie vyšetřuje případ náhlého úmrtí ženy v Krnově. Informovala o tom na Twitteru. Žena podlehla svým zraněním, která utrpěla v bytě. Policisté v souvislosti s případem zadrželi jejího partnera.

„V nočních hodinách jsme přijali oznámení o fyzickém napadení mezi partnery v Krnově. Mladá žena utrpěla zranění, kterým na místě podlehla,“ napsala policie v úterý na Twitteru. K napadení mělo dojít v bytě páru v činžovním domě. Osmadvacetiletý muž měl podle tiskové mluvčí policie ženu napadnout, pobodat a následně v bytě zamknout.

„V této souvislosti jsme zadrželi jednu osobu. Další okolnosti a skutečnosti zjišťují a prověřují krajští kriminalisté,“ napsala policie na Twitter. 

Podle informací deníku Blesk měl muž ženu napadnout po vzájemném konfliktu. Sousedé měli policii volat už během vyhrocené hádky, avšak do té doby již muž uštědřil smrtelná zranění. Policisté jej dopadli krátce poté, co se dal na útěk. Kriminalisté se budou vraždou dále zabývat.

Aktualizace 9:15 – Z původní verze článku vyplývalo, že podezřelým byl muž staršího věku, policie však zadržela mladého muže, za nepřesnost se čtenářům omlouváme.
Domů
Sdílet
Diskuse