Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
dnes 8. července 2025 v 16:09
Čas čtení 0:46
Hana Divišová

Sima popsala neférové zacházení na českém festivalu. Došlo i ke sporu s týmem Ewy Farne

Sima popsala neférové zacházení na českém festivalu. Došlo i ke sporu s týmem Ewy Farne
Zdroj: SIMA/propagační materiál
HUDBA FESTIVALY HUDBA KONCERTY
Uložit Uložené

Slovenská zpěvačka na sociálních sítích sdílela, že byla nespokojená s organizátory české akce.

Sima o víkendu odehrála koncert ve východních Čechách na festivalu v obci Polička. Na svém Instagramu ale poté zveřejnila sérii příběhů, kde oznámila, že se této akce už nikdy nezúčastní. Ze strany organizátorů totiž necítila rovnocenné zacházení, zejména ve srovnání s interpretkou, která vystupovala po ní – s Ewou Farnou.

Zpěvačka uvedla, že mezi základní technické podmínky jejího vystoupení patří tzv. follow spot – pohyblivý reflektor, který ji během koncertu osvětluje, aby ji fanoušci dobře viděli. Podle jejích slov však organizátoři toto světlo nezapnuli, nikoliv proto, že by bylo nefunkční, ale protože ho „šetřili“ na vystoupení Ewy.

SIMA
Zdroj: Instagram/@SIMA

„Nastal precedens, který u nás nemá obdoby a který nehodlám tolerovat. Ve smluvních podmínkách mám úplně základní požadavky. Na této akci jsem nebyla žádný předskokan – vystupovala jsem rovnocenně s interprety přede mnou i po mně,“ vyjádřila se jasně.

SIMA SIMA
Zobrazit galerii
(2)

Sima také popsala další incident, který se stal po jejím vystoupení. Když se její DJ pokusil jít na toaletu, manažer Ewy Farne mu řekl, že tyto toalety použít nemůže – přestože se nacházely ve společném backstage.

Zpěvačka následně uvedla, že se o celé situaci bavila přímo s Ewou. Ta jí řekla, že o ničem netušila a slíbila, že to bude řešit se svým týmem.

Doporučeno
Český pár koupil vilu ze 70. let: V minulosti sloužila na soukromá setkání s VIP návštěvami. Kolik stála rekonstrukce? Český pár koupil vilu ze 70. let: V minulosti sloužila na soukromá setkání s VIP návštěvami. Kolik stála rekonstrukce? 8. července 2025 v 9:00
Zpět
Sdílet
Diskuse