Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
4. prosince 2016 10:12
Čas čtení 0:00
johnnybravo

Zamiloval se na internetu, tak své nové lásce koupil letenku a na první rande letěla až 2 300 kilometrů. Zpět domů se již nevrátila

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Rovnou spolu po týdnu začali bydlet.

Obyčejné virtuální setkání se v průběhu několika dnů může změnit na příběh nespoutané lásky. Maďar Zsolt Levai se po několika neúspěšných vztazích rozhodl zkusit štěstí v lásce na internetu a prostřednictvím seznamky Miss Travel se zkontaktoval s Mexičankou Sariah, která ho na první pohled oslovila. Oba si hned začali rozumět, psali si celé dny a když přišel první zlom, Zsolt si řekl, že nemá co ztratit a pozval Sariah za ním na Kypr, kde momentálně pracuje. Mexičanka přitom žila v italském Miláně, takže to neměla až tak daleko, ale přesto jí Zsolt zaplatil letenku a těšil se na to, že s ní stráví alespoň pár dní, během nichž se budou mít příležitost poznat.

Jak Sariah sama říká, nečekala od výletu na Kypr žádné citové vzplanutí, ale po příchodu a seznámeni se Zsoltem se v ní něco zlomilo. Dvojice si ihned padla do oka přeskočila jiskra, zažili společně krásný týden a dokonce stihli oslavit i narozeniny Sariah. Když se jejich společný výlet chýlil ke konci, Zsolt se dokopal ke zvláštnímu nápadu. Navrhl Sariah, zda by s ním nechtěla začít bydlet a protože byla už v té době minimálně platonicky zamilovaná, s lákavou nabídkou souhlasila a rozhodla se zůstat se svou novou známostí. Jelikož si oba vzájemně mimořádně rozuměli, dlouho nad společnou budoucností nepřemýšleli a rovnou ji přetavili do reality, takže pokud se bojíš, že si svou polovičku nenajdeš, možná ti na to jednou bude stačit jen několik dní. I tento příběh tedy dokazuje, že internetové seznamky jako Miss Travel, kde si lidé mohou najít štědré cestovatelské partnery, umí nakonec vyprodukovat lásku.

I'm bad at captions. #Cyprus #Wanderlust

Fotka zveřejněná uživatelem Saríah Lizama (@sariahlizama),


Trying not to fall cause these rocks are freaking painful #Cyprus #Wanderlust

Fotka zveřejněná uživatelem Saríah Lizama (@sariahlizama),


#Cyprus #Wanderlust

Fotka zveřejněná uživatelem Saríah Lizama (@sariahlizama),


#Cyprus #AyiaNapa #Wanderlust

Fotka zveřejněná uživatelem Saríah Lizama (@sariahlizama),


I could get used to October's being like this. #Cyprus #Wanderlust #october

Fotka zveřejněná uživatelem Saríah Lizama (@sariahlizama),


New hobby called underwater yoga #Cyprus #Wanderlust #yoga

Fotka zveřejněná uživatelem Saríah Lizama (@sariahlizama),Domů
Sdílet
Diskuse