Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. prosince 2016 10:04
Čas čtení 0:00
johnnybravo

Z milostného příběhu teenagerů se po obrovském zvratu vyklubal frustrovaný mladík se zbraní. Je třeba si všímat i lidí v pozadí

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Tak málo stačí k tomu, aby se stala tragédie.

V roce 2012 vešel do školy Sandy Hook Elementary School mladý student a začal střílet. Jeho oběťmi se stalo až 20 dětí a tento incident přitom nebyl jedinou střelbou v amerických školách za poslední období. Organizace Sandy Hook Promise snažící se zabránit zbytečným střelbám po celém USA se proto rozhodla vytvořit krátké video obsahující v první řadě příběh Evana, který se platonicky zamiloval do neznámé osoby komunikující prostřednictvím lavice v knihovně. V pozadí celého milostného příběhu se však odehrával ještě jeden příběh a ten vyvrcholil poté, co se rozrazily dveře a do místnosti vešel mladý chlapec se zbraní v ruce. Video se snaží poukázat na to, že u lidí se dají v dostatečném předstihu vypozorovat znaky vedoucí k tomu, že by se tyto osoby mohly uchýlit k násilnému ozbrojenému útoku, jen si potřebujeme všímat svého okolí o trošku více.

Domů
Sdílet
Diskuse