Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. června 2017 14:46
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Čeští policisté si převzali nový supersport BMW i8. První nabourali 20 dní od půjčení, druhý mají opět na půl roku zdarma

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Tak ještě jednou. Policie ČR převzala nové BMW i8, které jim při posledním zapůjčení vydrželo jen 20 dní.

Před několika týdny jsme vás informovali o nepříjemném incidentu, který jako by byl vytržený z vtipu o policistech. Policejní řidič tehdy po zdravotních komplikacích naboural supersportovní vůz BMW i8, jehož hodnota se pohybuje kolem 4 milionů korun a policie jej měla zapůjčený ani ne tři neděle. Dnes, ve středu 28. června, si Policie České republiky převzala zbrusu nový model, který mužům zákona zajistil přímo importér. Převzetí proběhlo neoficiálně a bez přítomnosti tisku. 

Stejně jako v prvním případě, i nyní získala PČR klíčky od nového modelu zdarma. „Podmínky zápůjčky jsou stejné, vůz bude mít policie k dispozici na půl roku nebo do ujetí 20 tisíc kilometrů,“ citují Hospodářské Noviny slova tiskového mluvčí českého zastoupení automobilky BMW Davida Haidingera.

Fotografie prvního zapůjčeného vozu BMW i8, které skončilo nabourané

Čeští policisté si převzali nový supersport BMW i8. První nabourali 20 dní od půjčení, druhý mají opět na půl roku zdarma
Zdroj: BMW Group

České zastoupení BMW dosud nekomentovalo výši škody nabouraného modelu a ani to, co s ním bude dál. My jen doufáme, že nová i8 ve službách policie už vydrží bez nehod. Jaký osud druhého modelu tipujete vy? Dejte nám vědět níže v komentářích.

Domů
Sdílet
Diskuse