Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
2. července 2017 18:16
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Podívej se na nejhezčí basketbalové hřiště na světě. Vzniklo v Paříži a propojuje vizuální minulost s budoucností

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Zajímavé propojení netradičních barev a basketbalového hřiště udělalo z kousku nezajímavé plochy mezi dvěma starými domy umělecký masterpiece.

Kdo by hrál basketbal na obyčejné červené ploše, když si můžeš zahrát na tom zřejmě nejestetičtějším hřišti na světě přímo v centru Paříže? Francouzská módní značka Pigalle se nedávno spojila s kreativní agenturou Ill Studio a značkou Nike, aby vytvořila takovýto jedinečný basketbalový kurt

 

Příspěvek sdílený ILL-STUDIO (@illstudio),

Hřiště leží mezi dvěma starými domy a je pokryto dechberoucími odstíny fialové, růžové, oranžové a modré barvy, jejíž vzájemné přechody dodávají celému designu velmi efektní vzhled s vesmírnou atmosférou odkazující na bláznivé barevné styly 90. let.

 

Příspěvek sdílel uživatel @pigalleparis,

Jak vysvětluje tým kreativců Ill Studia, prostřednictvím spojení tradičního sportu a poměrně netradičního barevného spojení chtějí vyzkoumat vztah mezi sportem, uměním a kulturou. Chtějí vytvořit jakousi designovou paralelu mezi minulostí, dnešní dobou a budoucností.

 

Příspěvek sdílený ILL-STUDIO (@illstudio),

Domů
Sdílet
Diskuse