Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Dahlmo/Wikimedia Commons

Homosexuální lvy chtějí v Keni poslat na terapii. Chování prý odpozorovali od gay návštěvníků národního parku nebo je posedli démoni

Nevinní lvi to v Keni nemají jednoduché.

4. listopad 2017, 14:59
4. listopad 2017, 14:59

Nevinní lvi to v Keni nemají jednoduché.

Ve světových médiích se nedávno objevily záběry londýnského fotografa Paula Goldsteina, který se vydal do Keni, aby tam provedl zvědavé turisty národním parkem Masai Mara. Při procházení parkem Paul zahlédl dvojici lvů, kteří si byli očividně blízcí a nakonec skončili v intimním spojení, což se mu podařilo vyfotografovat a ve světě svými záběry vyvolal různorodé reakce. Homosexuální chování u lvů přitom není nevídaným jevem a po celém světě byly zaznamenány případy sexuálního aktu mezi dvěma samci, což však nedokáže pochopit ani přijmout muž, který je v Keni zodpovědný za cenzuru filmů a seriálů.

 

Ezekiel Mutua se k případu homosexuálních lvů stihl vyjádřit a kdyby šlo o známého komika, možná bychom se i zasmáli, jenže nejsmutnější na jeho výrocích je to, že je myslel vážně. Doktor Mutua se vyjádřil, že lvy by nejraději poslal na terapii k psychologovi, aby zjistil, jak se jim homosexuální chování mohlo dostat do hlav. Následně obvinili návštěvníky národního parku z toho, že před lvy museli praktikovat homosexuální hrátky a zvířata to od nich odpozorovala, přičemž argumentoval tím, že jinak to proběhnout nemohlo, protože lvi přece televizi nesledují a on by i tak nikdy nedovolil promítání homosexuálního materiálu v seriálech ani filmech. Jeho dalším vysvětlením bylo, že lvy posedli démoni a nakonec zpochybnil i to, že šlo skutečně o dva samce, ale to už ho zřejmě nikdo nebral vážně.

 


Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse3 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
3 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
0094. listopad 2017, 19:50

Homosexualita funguje často aj u zvierat. Keby tie levy od niekoho odpozorovali tak by to zrejme aj tak nepraktikovali. S homosexuálnymi pudmy sa pravdepodobne už narodili.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
prof kohout5. listopad 2017, 9:10

vyvratena dogma, dookola omielana buzerantmi

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
0095. listopad 2017, 13:10

Akými argumentami by si moje tvrdenie vyvráril?

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější