Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
2. října 2018 9:44
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Bankovní loupeže, krásná příroda i pohled z první osoby ve vynikajícím traileru pro Red Dead Redemption 2

TECH
Uložit Uložené

Tvůrci série GTA nás vnadní na svou novou hru dalším trailerem, který by si milovníci kovbojek neměli nechat ujít.

Do vydání jedné z nejočekávanějších her roku zbývá už jen pár týdnů, a tak se nás studio Rockstar Games rozhodlo na svůj hit Red Dead Redemption 2 ještě více navnadit novým gameplay trailerem. A stejně jako v předchozím případě se jim i tentokrát prezentace hry povedla na jedničku.

Krásný i krutý western

Video navazuje na vůbec první ukázky z hraní, které nám byly představeny v létě ještě před dvěma měsíci. Na čerstvé záběry, které odhalují divoký západ se všemi jeho krásami i nástrahami, jsme si tedy museli počkat relativně dlouho. Stálo to však za to. Přesvědčit se o tom můžete sami právě zde:

Nové ukázky nám přibližují kromě jiného různé aktivity, kterými budeme ve hře trávit čas. Budou to například velké bankovní loupeže, pomáhání místním obyvatelům, popíjení po salónech, hraní karet, rybolov, duely na život a na smrt nebo v neposlední řadě návštěvy představení.

Pohled z první osoby

Doprovodný komentář nám rovněž připomíná, že svoji postavu si budeme moci obléct a vyzbrojit podle svého gusta a rozhodnutí, která ve hře uděláme, s sebou ponesou i důsledky. Podle toho se taky bude odvíjet to, jak na vás bude svět reagovat. Bude tedy jen na vás, zda budete klaďasem, nebo se stanete veřejným nepřítelem číslo jedna.

Dále jsme se dočkali také ochutnávky avizovaného pohledu z první osoby, ve kterém by mělo být možné projít celou hrou. Jedná se o určitě vítaný doplněk, který do hratelnosti vnese zase o trochu více variability.

First-person režim navíc kromě akčních pasáží oceníme i při průzkumu masivního otevřeného světa, který je zkrátka jedním slovem nádherný a ze hřbetu věrného oře bude bezesporu úžasné nechat se opájet okolní přírodou.

Titul má být nesmírně bohatý i co se týče místní fauny, zde si tak můžete prohlédnout malý zlomek různých druhů zvířat, která svět obývají 

Hra Red Dead Redemption 2 vychází 26. října (október) a hrát budeme na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. PC verze dorazí pravděpodobně později.

Níže v komentářích nám můžete dát vědět, jak se na hru těšíte.

Domů
Sdílet
Diskuse