Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
9. srpna 2018 19:20
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Red Dead Redemption 2 představuje nádherný svět, přestřelky a mnohem více ve vůbec prvním gameplay traileru!

TECH
Uložit Uložené

Tak jsme se konečně dočkali. Vydavatel Rockstar Games před krátkou chvílí zveřejnil první gameplay trailer k očekávanému hitu Red Dead Redemption 2, který si nesmíte nechat ujít.

Nebývá zrovna zvykem, že se velké herní pecky světu představují v prvním plnohodnotném gameplay traileru poměrně krátce před vydáním. Studio Rockstar však očividně dělá věci po svém, a tak jsme se debutových herních ukázek z Red Dead Redemption 2, jednoho z nejočekávanějších titulů posledních let, dočkali po včerejším avízu až dnes.

V šestiminutovém videu se nám dostane pohledu na nádherný živý svět, přestřelky, zastrašování svědků či pěstní potyčky. Jak doprovodný hlas v traileru zmiňuje, právě souboje a střílení prošly výraznou změnou, každá zbraň má své vlastní specifické vlastnosti a důraz byl kladen i na realistické nabíjení a zpětný ráz.

Zajímavostí je, že v průběhu hraní si bude hráč také upevňovat pouto se svým ořem. To se bude odvíjet především od toho, jak o něj budete pečovat a čím lepší vztah budete mít, tím snazší bude koně ovládat v náročných situacích.

Chybět dále nebude ani lov, který hráči pomůže získávat suroviny pro svůj gang, jehož morálku bude nutné neustále udržovat na dostatečné hladině. 

Příští gameplay video bude zaměřeno na mise, loupeže a různé aktivity, které budou ve velkém otevřeném světě k dispozici. 

Připomeneme, že hra je prequelem titulu Red Dead Redemption z roku 2010 a odehrává se asi 12 let před událostmi prvního dílu. Píše se rok 1899 a zlatá éra divokého západu se blíží ke svému neodvratnému konci. Podle oficiální synopse se strážci zákona a lovci odměn snaží dopadnout poslední vzdorující psance, jedním z nichž je i právě samotný protagonista Arthur Morgan a jeho Dutch Van der Linde gang.

Těšit se můžeme i na online multiplayer, v tuto chvíli však není zcela jasné, jak bude do hry zakomponován a co přesně od něj můžeme očekávat. Na bližší informace si tedy budeme muset ještě počkat. 

Titul Red Dead Redemption 2 vychází 26. října (október) 2018 a hrát budeme na konzolích PlayStation 4 a Xbox One.

Domů
Sdílet
Diskuse