Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pátek 13. 12. 2019 svátek má Lucie

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Tech
1
Roman Kulich
14. únor 2019, 10:46

DJ a producent Deadmau5 zrušil svůj Twitch kanál, byl nařčen z homofobních nadávek

Twitch přišel o dalšího kreativního streamera.

Roman Kulich
14. únor 2019, 10:46

Deadmau5 je nejen populární DJ a producent, ale až doteď byl i aktivním streamerem na službě Twitch, kde streamoval svoje hudební kreace ze studia. Při skládání hudby se aktivně bavil s fanoušky a pravidelně na streamu hrál i hry.

 

Osudným se mu však stal poslední stream, kde hrál PUBG. Jeden z jeho sledujících totiž zvolil hodně nečestnou taktiku, když pomocí vysílání vystopoval, kde na mapě se Deadmau5 zrovna nachází.

 

To ho rozčílilo natolik, že vůči němu vyslal několik sprostých nadávek, mezi kterými se objevilo i několik homofobních: „Fucking cock-sucking stream sniper fag,“ a ty ho stály pozastavení jeho Twitch kanálu. V zápalu hněvu se však Deadmau5 s celou situací moc nepáral, nesnažil se o navrácení jeho kanálu a vyřešení s klidnou hlavou.

 

 

Jednoduše si ho celý smazal a vydal na Redditu dnes již smazané prohlášení, že se nadále nehodlá podílet na tvorbě skrze Twitch. Zároveň se omluvil s tím, že jeho nadávky vůbec nebyly myšleny útočně vůči jiné skupině či orientaci.

 

Zatím tedy není jasné, zda zamíří například na YouTube nebo zda nevychladne a nevrátí se na Twitch.

 

V jeho případě to však není ojedinělá událost. Již několikrát byl nařčen z homofobních a jiných nadávek vůči dalším producentům na Twitteru.

Ohodnoť článek
2
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
Čtvrtek 12. 12. 2019
19:35
1 400 metrů čtverečních a 3 podlaží v historické budově. Praha odkrývá další poklad 1 400 metrů čtverečních a 3 podlaží v historické budově. Praha odkrývá další poklad.
18:53
Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči.
18:05
Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala.
15:23
Nový Zéland bude potřebovat 120 metrů čtverečních kůže. Důvodem jsou transplantace v případě zraněných po výbuchu sopky White Island.
NAHORU
Nejčtenější