Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. dubna 2020 16:43
Čas čtení 1:11
Dominik Vetrák

Dvě ženy se stanou vdovami. Kouření trávy, alkohol, metal a jejich přátelství jim mají ukázat cestu ke šťastnému životu

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Jen a Judy jsou atraktivní ženy ve středním věku, které přišly o své partnery.

Loni dorazila na Netflix první série kriminálního dramatu Dead to Me a sklidila tak pozitivní ohlasy, že Netflix okamžitě oznámil i práce na druhé. Příběh sleduje dvě ženy, které spojí silné přátelství.

Doporučeno
Jaké tajné jméno má Professor a jak se měl seriál původně jmenovat? Toto je 10 zajímavostí o seriálu Money Heist Jaké tajné jméno má Professor a jak se měl seriál původně jmenovat? Toto je 10 zajímavostí o seriálu Money Heist 18. dubna 2020 11:01

Jen (Christina Applegate) se nedávno stala vdovou. Jejího muže někdo srazil a z místa nehody ujel. Pracuje jako realitní makléřka, její tchyně je příšerná a problémy má i se svými dvěma syny. Jednoho dne potká Judy (Linda Cardellini) v podpůrné skupině pro vdovy.

Postupně se skamarádí. Jen je naštvaná a má deprese, zatímco u Judy převládá pozitivní smýšlení. Skrývá však tajemství.

Seriál má skvělé postavy, spoustu černého humoru a na hlavní dvě představitelky se výborně dívá. Obě jsou ve středním věku a hledají způsob, jak se vrátit zpět do života. Obě potřebují dobrou přítelkyni, ale ani jedna z nich nečeká, jakým směrem se jejich vztah vyvine.

Obě hrdinky jsou od sebe odlišné. Jedna je milující, ne ale dokonalou matkou a ta druhá se pokouší už dlouhá léta matkou stát. Jedna je realistka, tvrdě pracuje a druhá věří ve spiritualitu a žije z peněz svého ex. Nějakým způsobem si však k sobě najdou cestu, doplňují se a potřebují se.

Dve sexy MILF-ky sa stanú vdovami. Fajčenie trávy, alkohol, metal a ich priateľstvo im majú ukázať cestu k šťastnému životu
Zdroj: Netflix

Už na konci první epizody se ale stane něco, co nakopne celý příběh. Dead to Me totiž není pouze o vyrovnávání se se ztrátou milovaného a o následných problémech v domácnosti a v rodině. Sleduje i kriminální stránku příběhu a později nabídne několik zvratů.

První série má 10 epizod, přičemž ta druhá dorazí už 8. května. Seriál dokáže být zábavný, návykový a zkoukneš ho během několika dní. Každý díl má jen něco přes půlhodinu. Herci jsou výborní, postavy sympatické, autentické a poutavé a děj je natolik zajímavý, že se chceš dozvědět, jak to nakonec celé skončí. První série končí napínavou scénou, takže jsme velmi zvědaví, kam se posune příběh v 2. sérii.

Domů
Sdílet
Diskuse