Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. září 2021 11:27
Čas čtení 1:48
Vojtěch Vanda

Ital se rozhodl žít jako hobit. Svůj Prsten moci hodil do Vesuvu, staví si i svůj Hobitín

Ital se rozhodl žít jako hobit. Svůj Prsten moci hodil do Vesuvu, staví si i svůj Hobitín
Zdroj: New Line Cinema
ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Nicolas Gentile se rozhodl žít vlastní život jako hobit ze ságy Pána prstenů.

Kraj, Hobitín, Prsten moci, Společenstvo prstenu. Všechny tyto propriety ze ságy anglického spisovatele J. R. R. Tolkiena Pán prstenů se snaží převést do reality sedmatřicetiletý pekař Nicolas Gentile, jehož už nebavilo prožívat příběhy jiných postav v legendárních knížkách a filmech. Rozhodl se je převést do reality. Nyní, kousek od města Pescara v Itálii, staví svůj vlastní Hobitín, v němž žije jako Frodo Pytlík nebo Samvěd Křepelka. 

Doporučeno
Tvorové ze Středozemě, o kterých jste (možná) neslyšeli. Drak hrozivější než Šmak či Morgoth, pán Saurona Tvorové ze Středozemě, o kterých jste (možná) neslyšeli. Drak hrozivější než Šmak či Morgoth, pán Saurona 20. června 2018 11:42

Nemusíš být na Novém Zélandu, aby ses přesunul do Středozemě. To ti dokáže pekař Nicolas Gentile, jehož snem bylo vytvořit kousek vlastního Kraje, tedy oblasti, která je podle Tolkienovy ságy domovem hobitů. Gentile chodí bosý, nosí hobití oblečení a se svou rodinou koupil dva hektary půdy, na níž svůj sen realizuje.

Domů
Sdílet
Diskuse