Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
4. ledna 2022 v 19:05
Čas čtení 0:28
Ilona Hobzová Vojtěch Vanda

Pátrání po mladé dvojici skončilo. Policie vypátrala chlapce i dívku, oba jsou v pořádku (Aktualizace)

Pátrání po mladé dvojici skončilo. Policie vypátrala chlapce i dívku, oba jsou v pořádku (Aktualizace)
Zdroj: Policie ČR
NEWS POLICIE ČR
Uložit Uložené

Dívka utekla z domova, chlapec z výchovného ústavu.

Středočeští kriminalisté ukončili pátrání po dvou mladistvých osobách. Policie v úterý zveřejnila fotografie dvou teenagerů a prosila veřejnost, aby se v případě jakýchkoli informací obrátila na linku 158. Naštěstí vše dopadlo dobře. Oba se našli. Patnáctiletá dívka se 3. ledna nevrátila ze školy v pražském Karlíně. 

Policisté uváděli, že se měla pohybovat společně s chlapcem, po kterém policisté rovněž pátrali. Šestnáctiletý chlapec utekl 3. ledna z  výchovného ústavu v okrese Louny.

pohřešovaná dvojice praha
Zdroj: Policie ČR

Ve středu odpoledne nakonec všechno dospělo k šťastnému konci. Policistům se povedlo obě mladé osoby najít. „Odvoláváme pátrání po dvou mladistvých osobách, neboť dvojice byla dnes dopoledne nalezena v pořádku v pražských Kbelích. Děkujeme všem za pomoc, poznatky a sdílení,“ oznámila ve středu odpoledne policejní mluvčí Michaela Richterová.

Domů
Sdílet
Diskuse