Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
18. března 2022 19:49
Čas čtení 3:30
Vojtěch Vanda

Mladíka v pražském klubu zbila agresivní ochranka. Klub se nejprve zaměstnance zastal, pak obrátil a nabízí odškodnění

Mladíka v pražském klubu zbila agresivní ochranka. Klub se nejprve zaměstnance zastal, pak obrátil a nabízí odškodnění
Zdroj: Policie ČR
NEWS PRAHA
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let (zobrazit obsah)
zpět na hlavní stránkuZpět

Mladík Denis Š. byl napaden v klubu Retro Music Hall a s velmi nepříjemným zážitkem se svěřil na Twitteru. Ve věci také podal trestní oznámení. Klub vypověděl s dotyčným členem ochranky spolupráci.

Pokud sleduješ český Twitter, nejspíše ti neunikl případ napadení studenta v klubu Retro Music Hall v Praze. Maturant, pořádající maturitní ples a afterparty Gymnázia Na Vítězné pláni Denis Š., byl v noci z úterý na středu zbit agresivní ochrankou, která mu způsobila zranění v obličeji, ulomený zub a trauma. Mladík proto podal trestní oznámení, kterým se začala zabývat policie.

Studenti následně začali dávat klubu špatné recenze, na něž zástupci vedení odpověděli. Nejprve se ochranky zastali a naopak nařkli studenta z toho, že byl silně podnapilý a na ochranku zaútočil sám. REFRESHER kontaktoval členy vedení klubu, kteří, po revizi kamerového záznamu, uvádí, že mladík byl v incidentu nevinně, členovi ochranky dali výpověď a studentovi nabízí odškodnění.

Doporučeno
Hlas oznamující zastávky v pražských tramvajích a autobusech se změní. Nový vyberou Pražané Hlas oznamující zastávky v pražských tramvajích a autobusech se změní. Nový vyberou Pražané 18. března 2022 18:54
Domů
Sdílet
Diskuse