Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
18. března 2022 18:54
Čas čtení 0:49
Tereza Šnajdrová

Hlas oznamující zastávky v pražských tramvajích a autobusech se změní. Nový vyberou Pražané

Hlas oznamující zastávky v pražských tramvajích a autobusech se změní. Nový vyberou Pražané
Zdroj: Dopravní podnik hlavního města Prahy
NEWS PRAHA
Uložit Uložené

Náměstek primátora pro dopravu Adam Scheinherr oznámil, že hlas oznamující zastávky v pražských tramvajích a autobusech se již brzy změní. Odborná komise dnes vybrala čtyři finalisty, kteří by mohli nově zastávky hlásit. O vítězi můžeš rozhodnout i ty.

V pražských tramvajích a autobusech už skoro 30 let hlásí názvy zastávek Dagmar Hazdrová, která se ze své funkce hlasatelky rozhodla odstoupit. Odborná komise proto dnes zasedla k výběru nových hlasů, které by mohly každý den provázet statisíce Pražanů na cestách. O finálním výherci můžeš rozhodnout i ty, informuje na Facebooku Adam Scheinherr, náměstek primátora pro dopravu.

Doporučeno
Andrej Babiš byl propuštěn z nemocnice Andrej Babiš byl propuštěn z nemocnice 18. března 2022 16:17

S komisí složenou z odborníků jsme vybírali budoucí hlas pražských tramvají a autobusů. Máme čtyři finalisty – dva ženské a dva mužské,“ napsal Scheinherr s tím, že o vítězi budou hlasovat sami Pražané v anketě Dopravního podniku hlavního města Prahy.

Domů
Sdílet
Diskuse