Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
13. května 2022 7:00
Čas čtení 9:29
Tereza Šnajdrová refresher team

Vladimír ze Survivora: Děvčatům bylo umožněno se holit. Kamera s námi byla nonstop, ale ani ona nemohla být všude (Rozhovor)

Vladimír ze Survivora: Děvčatům bylo umožněno se holit. Kamera s námi byla nonstop, ale ani ona nemohla být všude (Rozhovor)
Zdroj: REFRESHER/Matyáš Antala
REFRESHER SURVIVOR
Uložit Uložené

S vítězem soutěže Survivor Česko & Slovensko Vladimírem o tom, jak soutěžící na ostrově řešili hygienu, kdo z kmene mu byl nejblíže, ale také o tom, jak hodnotí českou produkci soutěže v porovnání s tou americkou.

V pátek 6. května byl na televizních obrazovkách odvysílán finální díl soutěže Survivor Česko & Slovensko. Vítězem se nestal nikdo jiný než diváky favorizovaný Vladimír. Se suverénně nejlepším hráčem, který v soutěži vybojoval hned devět imunit a z duelu třikrát odešel jako vítěz, jsme se spojili a přinášíme ti rozhovor. V něm se můžeš dočíst, jak účastníci na ostrově řešili hygienu nebo milostný život, co bylo pro Vladimíra nejtěžší, ale také například to, jak hodnotí českého Survivora v porovnání s tím americkým.

Rozhovor s Vladimírem byl veden na video, jedná se o textový přepis. Videorozhovor si budeš moci pustit v nejbližších dnech na našem YouTube kanále.
Doporučeno
Tomáš Zástěra: Jedli jsme 2 lžíce rýže denně, Zorka se mého IG nechce vzdát Tomáš Zástěra: Jedli jsme 2 lžíce rýže denně, Zorka se mého IG nechce vzdát 10. března 2022 10:10

V televizi jsme viděli, že holky měly neustále vyholené podpaží, hezké vlasy… Jakou hygienu jste mohli provádět?

Existovaly domněnky, že jsem s sebou měl gel na vlasy, protože mi neustále trčely směrem nahoru. To byl i důvod, proč mě Ondra jeden čas oslovoval „Iceman“. Všechno to ale bylo způsobeno tím, že jsme se myli v moři, ve slané vodě.
 
U děvčat se to, aby jim nerostly chloupky, dalo řešit laserovým zákrokem. Pokud jej někdo nemohl podstoupit, tak pochopitelně dostal výjimku a bylo mu umožněno oholit se žiletkami, aby se před kamerou necítil špatně. No a my chlapi jsme neměli povoleno nic, my jsme prostě zarostli úplně všude.

A pohubli.

Pohubli jsme všichni, ale myslím si, že náš způsob života si zaslouží, abychom také někdy jedli méně. Mně osobně to přišlo vhod.

Vladimír
Zdroj: TV Nova

Čtenáře také zajímá, zda během pobytu na ostrově vznikaly nějaké romantické vztahy. Jak to tedy bylo?

Z amerických sérií víme, že románky vznikaly, že k sobě mladí lidé měli blízko. Přece jenom se do show obsazují lidé s hezkými těly a obličeji, takže proč by se dva svobodní hezcí lidé nemohli dát dohromady. Ale v naší sérii k tomu rozhodně nedošlo. Nebo minimálně já jsem si nevšiml, že by se tam někdo k sobě nějak hodně měl. Ale na druhou stranu, já jsem na tohle slepý. Nejsem osoba, která takové situace vyhledává a pak se chlubí tím, že má nový drb.
 
Nějaké románky a myšlenky na sex mě nechávaly chladným. Ze začátku jsem se soustředil především na to, abych dobře hrál, abych se někam dostal, a když už jsem byl v pozdější fázi hry, tak jsem řešil, jak to dotáhnout do vítězného konce. Během hry se navíc fokusuješ pouze na přežití. Pohybovat se po ostrově a dělat základní činnosti jako otevírání kokosů tě stojí takovou energii, že sex jde opravdu stranou.
 
Věřím ale, že dva svobodní mladí lidé by v sobě mohli najít zalíbení v podobě toho, že mají někoho, komu mohou věřit. Survivor je totiž mentálně velmi nebezpečná hra. Chybí ti důvěra, na kterou jsi zvyklý z domova, nemáš tam nikoho, komu můžeš na 100 % věřit, komu se můžeš svěřit. A pokud ve hře nějakého takového parťáka získáš, třeba na základě sympatií, tak proč ne. Já jsem měl výhodu, že jsem tam toho parťáka měl. Adamovi jsem věřil na 100 %.

Už od začátku jsem to bral tak, že hraju hru, taktizuju, ale přesto si půjdu lidsky popovídat i s člověkem, který je třeba na druhém konci barikády.

Na obrazovkách se zdálo, že jsi byl velmi racionální a soustředil se na taktiku. Vybudoval sis na ostrově přece jenom i nějaký kamarádský vztah, který se přenesl i do tvého normálního života?

Ano, na ostrově se rozhodně budovaly i kamarádské vztahy. Už od začátku jsem to bral tak, že hraju hru, taktizuju, ale přesto si půjdu lidsky popovídat i s člověkem, který je třeba na druhém konci barikády. O tom, že zapadá sluníčko, že máme hlad a něco bychom zobli, co máme rádi k jídlu atd. Takhle jsme to naštěstí časem měli všichni.
 
Bylo pro mě důležité, aby lidi uměli oddělit část hraní od té normální. Na ostrov jsem totiž přišel s nějakou vizí, jak budu hrát, a najednou jsem zjistil, že tam o mně koluje nějaká pověst. Ale já jsem chtěl, aby mě poznali jako Vláďu, jako toho kluka z Prahy. Chtěl jsem, aby tu pověst „tenhle kluk hru zná, snažme se ho zbavit a vyhodit“ oddělili od toho, že se můžeme i normálně bavit a může nám spolu být fajn. Jsem rád, že jsme přáteli i po Survivoru.

Vyzkoušej předplatné
za 9
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 114905 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemknutí?

  • Jaké byly podmínky natáčení na ostrově.
  • Kdo mu nejvíce přirostl k srdci.
  • Jak na jeho účinkování reagovali v práci.
  • Co hodlá udělat s výhrou.
Domů
Sdílet
Diskuse