Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ilona Hobzová
23. listopadu 2022 13:05
Čas čtení 0:49

Video: Zásah policie z dopadení podezřelého z vraždy na Černém Mostě

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Video: Zásah policie z dopadení podezřelého z vraždy na Černém Mostě
Zdroj: Policie ČR

Z vraždy je podezřelý pětadvacetiletý muž, hrozí mu i výjimečný trest.

V úterý došlo na ulici Bryksova na Černém Mostě v Praze k trestnému činu vraždy. O život přišel třicetiletý muž. Případu se ujali kriminalisté z 1. oddělení. Video ze zásahu a zadržení muže podezřelého z vraždy zveřejnila Policie ČR na Twitteru. 

Muže našli na nedaleké čerpací stanici

„Případ začal kolem sedmnácté hodiny, kdy operátor linky 158 přijal oznámení o nálezu muže bez známek života na silnici. Na místo okamžitě vyrazily policejní hlídky a výjezdová skupina kriminalistů, zatímco policisté prvosledových hlídek uzavřeli příjezdové komunikace, kriminalisté začali s ohledáním místa činu,“uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský. 

Kriminalisté se brzy dostali na stopu podezřelého, který byl asi po třech hodinách od spáchání vraždy nalezen na několik kilometrů vzdálené čerpací stanici. Zadržení proběhlo ve spolupráci se Speciální pořádkovou jednotkou PČR.

3. května 2024 16:55 Čas čtení 1:36 Česká Wikipedie slaví narozeniny, je 28. nejobsáhlejší na světě. Co dalšího o ní (ne)víš? Česká Wikipedie slaví narozeniny, je 28. nejobsáhlejší na světě. Co dalšího o ní (ne)víš?

Ve věci nyní probíhají další úkony trestního řízení. „Pětadvacetiletý muž je v tuto chvíli podezřelý ze spáchání trestného činu vraždy, za což mu v případě odsouzení hrozí až výjimečný trest,“ doplnil Rybanský. 

Domů
Sdílet
Diskuse