Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. února 2024 12:00
Čas čtení 10:05
Ondřej Jarůšek

Táňa Bystroňová dělá cage girl v Clashi: Jednou mě museli evakuovat v podprsence do zimy, sexy oblečení k této práci patří

Táňa Bystroňová dělá cage girl v Clashi: Jednou mě museli evakuovat v podprsence do zimy, sexy oblečení k této práci patří
Zdroj: poskytnuto Táňou Bystroňovou
OSOBNOSTI BOJOVÉ SPORTY CLASH OF THE STARS MMA
Uložit Uložené

Modelka, podnikatelka, herečka, moderátorka a cage girl z Clash of the Stars. Táňa Bystroňová je ženou mnoha profesí, ale jak sama říká, aby se uživila, musí se otáčet a nesmí se zastavit.

Jsou dívky v kleci příliš sexualizované? Co musí „splňovat“? A čemu všemu se jedna z nejslavnějších českých cage girls Táňa Bystroňová věnuje? 

V obsáhlém rozhovoru pro Refresher popisuje, proč ji tato práce baví a co všechno vlastně obnáší. Zavzpomínala i na moment, kdy ji museli z tiskové konference Clash of the Stars jen v podprsence a kraťáskách evakuovat z budovy do zimy na balkon.

Jak ses dostala k tomu, že děláš cage girl? Jaký je tvůj příběh?Jsem dcerou profesionálního zápasníka, takže vedle bojových sportů jsem prakticky vyrůstala. Dá se říct, že jsem dětství prožila na žíněnce, protože když mě taťka hlídal jako malou, tak jediná šance společného času bylo jít s ním na trénink. K bojovým sportům jsem tedy měla blízko odjakživa.

Doporučeno
Česká kulturistka Věra Mikulcová: Chtěli, abych bojovala s mužem v kleci. Na OnlyFans bych nešla, má knížka je hodně osobní Česká kulturistka Věra Mikulcová: Chtěli, abych bojovala s mužem v kleci. Na OnlyFans bych nešla, má knížka je hodně osobní 16. února 2024 16:00
táňa bystroňová
Zdroj: poskytnuto Táňou Bystroňovou

 

Cage girl jsem začala dělat poté, co jsem poznala svého přítele, Tomáše Vzorka, který je moderátorem na CNN Prima NEWS. Přes 20 let dělá hlavně thajský box, ale i další bojové sporty. Moderoval různé bojové akce, kam jsem s ním chodila nejdřív jen jako doprovod, ale pak nás napadlo, že bych tam mohla vypomáhat jako cage girl.

Do Clashe jsem se pak dostala tak, že jsem byla pozvaná na vážení a na první turnaj do Českého Těšína, kde tenkrát ještě skoro ani nebyli diváci. Potom to přerostlo do dlouhodobé spolupráce. Našla jsem tu skvělou partu lidí a ani mi nepřijde, že sem jezdím do práce. (smích) Jsou to výlety za lidmi, které mám ráda.

Co tě na této práci nejvíc baví?Asi to, že na turnajích máš ta nejlepší místa. (smích) Ať už je to klec, nebo ring, tak se zápas odehrává přímo před tebou.

Musí cage girls projít konkurzem? Jsou případně věci, které musí „splňovat“?

V Česku už konkurzy na cage ring girl proběhly do jiných organizaci, ale já na konkurzy nechodím, ani jako herečka, modelka a moderátorka. Je to pro mě stres. Mám ráda, když si mě někdo vybere sám, přes doporučení nebo sympatie. Na Instagramu nepoužívám žádné brutální filtry a retuše, ať se mě pak lidi při rozhovoru do televize na kameře neleknou. 

táňa bystroňová
Zdroj: poskytnuto Táňou Bystroňovou

Já sama k sobě často sháním holky na různé akce, ať už jako cage girl, nebo do modelingu. Rozdíl je ale v tom, že za mě by cage girl neměla být typická modelka. Například jedna z mých kolegyň má tetování, což v high fashion modelingu vadí, ale naopak k bojovým sportům to patří a je to pěkné. Na cage girl se nehodí taky příliš vysoká a hubená děvčata, která chodí po molech. Vhodnější je mít spíše sportovní, plnější postavu.

Není to ale jen o vizáži. Důležité je nebát se situací, které v ringu nastanou, třeba když teče krev. Musíš bojové sporty znát a mít je rád, to je asi ten nejdůležitější předpoklad.

Vyzkoušej předplatné
za 129
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 154680 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemknutí?

  • Co si Táňa myslí o tom, že podle některých jsou cage girls příliš sexualizované.
  • Kdy o sebe na tiskovce Clash of the Stars měla strach.
  • Jestli se postaví do klece i jako zápasnice.
  • V jakém případě by jí nevadil zápas muže proti ženě.
  • Proč nemá ráda, když mladé dívky říkají, že by chtěly být influencerkami.
  • Zda se jí stalo, že ji někdo na turnaji sexuálně obtěžoval.
  • Proč se rozhodla pracovat v mnoha oborech najednou a jaké má další plány.
Domů
Sdílet
Diskuse