Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 26. 11. 2020 svátek má Artur

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Móda - Boty
5
Viktor Kniš
7. říjen 2015, 18:58
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

adidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskem

Futurecraft představuje vrchol v přizpůsobitelnosti obuvi.

Viktor Kniš
7. říjen 2015, 18:58
adidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskem
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
5
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Značka adidas dnes představila budoucnost obuvi s projektem Futurecraft 3D. Jde o jedinečnou mezipodrážku běžecké obuvi, vyrobenou 3D tiskem, kterou je možno přizpůsobit přesně dle běžeckých potřeb jednotlivce. 3D koncept je součástí Futurecraft series – pokrokové iniciativy, která vyzdvihuje otevřenou spolupráci a detailní zpracování jako způsob inovace každé části procesu výroby.

 

V konceptu 3D, který poskytuje všem sportovcům dokonalý zážitek na míru, předvedla značka adidas unikátní kombinaci materiálu a výrobního procesu. Tento přelom ve výrobě posune standard běžecké obuvi na úplně novou úroveň a poskytne doposud nevídanou podporu a odpružení pro každé chodidlo, díky čemuž budou moci sportovci podávat ty nejlepší výkony.

  

adidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskem

 

Představte si, že přijdete do prodejny adidas, odběhnete krátkou vzdálenost na běžícím páse a okamžitě získáte běžeckou obuv vyrobenou 3D tiskem – toto jsou ambice 3D mezipodrážky adidas. Cílem je vytvořit flexibilníúplně prodyšnou věrnou kopii otisku chodidla sportovce, která přesně odrazí kontury a tlakové body. Díky tomu budou sportovci vybaveni pro ten nejlepší běžecký zážitek. V kombinaci spolu s existujícími poznatky a technologiemi footscan představuje tato inovace unikátní možnosti pro okamžitou úpravu na míru, přímo v prodejně.

 

Prototyp Futurecraft 3D demonstruje úmysl. Využili jsme absolutně výjimečné kombinace výrobních procesů a materiálů úplně novým způsobem. Naše mezipodrážka, vyrobená 3D tiskem, nám umožňuje vytvořit nejen úžasnou běžeckou obuv, nabízí zároveň způsob, jak využít naše poznatky na splnění potřeb každého sportovce a vytvoření nepřekonatelných zážitků,“ říká Eric Liedtke, člen výkonné rady společnosti adidas AG, který je zodpovědný za Global Brands.

  

adidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskem

adidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskemadidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskem

adidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskem

 

Příběh Futurecraft 3D je první kapitolou série adidas Futurecraft series, která demonstruje odhodlání značky inovovat v každém aspektu výroby. „Futurecraft je naším hradem z písku. Ztělesňuje naši každodenní snahu objevovat a překonávat hranice tvorby. Úžasný materiál a inovace výrobního procesu přenášejí to, co už známe, do budoucnosti. Spojujeme kvalitu jedinečné ruční práce s neomezeným potenciálem nových možností výroby. Futurecraft představuje obnažení – je rychlý, přirozený a skutečný – ztělesňuje náš přístup k designu,“ říká Paul Gaudio, kreativní ředitel společnosti adidas.

 

Futurecraft 3D, který ztělesňuje vizi kreativní spolupráce Futurecraft, je realizovatelný díky otevřené spolupráci s nejvýznamnějším evropským specialistou v oblasti 3D tisku – společností Materialise. Iniciativa Futurecraft představí více přelomových inovací v oblasti designu v následujícím půl roce a posune tak ambice společnosti adidas být nejlepší sportovní značkou na světě.

 

adidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskemadidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskemadidas překonává hranice s funkční obuví s prvky vyrobenými 3D tiskem

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Tagy: adidas, 3D tlač
Ohodnoť článek
0
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHORU
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.