Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
1. února 2017 16:22
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Leonardo DiCaprio bude bojovat proti italské mafii ve svém příštím filmu, který bude i produkovat

FILMY A SERIÁLY LEONARDO DICAPRIO
Uložit Uložené

Jako policista Joseph Petrosiny si bude Leo muset poradit s obávanou Černou rukou.

Loňský výherce Oscara, aktivista za životní prostředí a především skvělý herec Leonardo DiCaprio byl potvrzen pro hlavní roli v nadcházejícím snímku The Black Hand. Ten bude vycházet ze zatím nevydané knihy Stephana Taltyho, jež bude vyprávět skutečný příběh jednoho člověka a jeho osobního boje s organizovaným zločinem v Americe. Magazín Deadline uveřejnil, že si Leo zahraje ústřední postavu filmu, a tedy newyorského policistu Josepha Petrosina a zároveň bude snímek i produkovat. Adaptace se ujalo studio Paramount Pictures, které momentálně hledá scénáristu, který by příběh dostatečně kvalitně zpracoval na stříbrné plátno. Produkce se ujmou i Jeremy Bell, Ellen Goldsmith-Vein a Nathaniel Posey.

Kniha The Black Hand vyjde v dubnu a její děj bude následující: Začátkem léta roku 1903 naplnil New York a později celou zemi strach. Děti italských přistěhovalců byly unášeny, a desítky nevinných obětí byly postříleny. Soudcům, senátorům a boháčům bylo vyhrožováno hrůznými vraždami. Pachatelé se však zdáli být všudypřítomní a neviditelní. Jejich jedinou vizitkou byl symbol černé ruky. Zločiny naplnily americký tisk a rozvášnily etnické napětí.  Pak ale nastoupil na scénu Joseph Petrosino. Nazývali ho italským Sherlockem, geniálním detektivem a mistrem převleků. A jak se zločinecké aktivity Černé ruky rozšiřovaly, Petrosino posbíral poslední síly a jejich síť zlikvidoval předtím, než byly Spojené státy uvrženy do protiimigrantské katastrofy. Petrosinova cesta za potřením italské kriminální skupiny musel až do Sicílie, avšak za strašlivou cenuVypadá to tedy, že o zajímavý děj rozhodně nebude nouze. Těšíte se na Lea v roli neohroženého detektiva bojujícího proti italské mafii?

Leonardo DiCaprio bude bojovat proti italské mafii ve svém příštím filmu, který bude i produkovat
Zdroj: Paramount Pictures
Domů
Sdílet
Diskuse