Úterý 24. 4. 2018 svátek má Jiří

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

The Weeknd slaví narozeniny novým videoklipem, ve kterém se objevuje Drake, A$AP Rocky a další

Abel má dnes 27 let, což se rozhodl patřičně oslavit. Vydává proto klip na Reminder plný známých jmen.

16. únor 2017, 22:28

Abel má dnes 27 let, což se rozhodl patřičně oslavit. Vydává proto klip na Reminder plný známých jmen.

Doufáme, že The Weekndovo album Starboy máš už naposlouchané a stejně jako my jsi dospěl k názoru, že song Reminder patří mezi ty nejlepší na tracklistu. Pokud ano, tak tě určitě potěšíme, protože Abel se rozhodl v den jeho 27. narozenin vydat nový videoklip, který doprovází právě zmíněnou skladbu. Jsme rádi, že torontský zpěvák slaví svůj svátek takovým způsobem společně a radost rozdává i mezi fanoušky.

 

Kamera nás nejprve vezme do Hollywoodu a schválně ukáže na známý nápis, zatímco si The Weeknd užívá jízdu v soukromé helikoptéře. Společnost mu dělají již tradičně ženy a rapové celebrity, z nichž musíme zmínit Drakea, Travise Scotta či Bellyho. Postupně se najde pár záběrů i pro Montanu či Brysona Tillera a z klipu nám nevychází nic jiného než to, že The Weeknd je momentálně na svém kariérním vrcholu a to, co mu patří, si patřičně užívá. Už jen samotná jízda v červeném Lamborghini, které řídí A$AP Rocky, doprovázená uvolněným pohledem a prostředním prstem naznačuje, že takto si to umělec představoval a prvními místy v žebříčcích, ať už jsou rádiové, nebo ne, si zajistil bezstarostný život. Málokterý interpret se totiž během své relativně krátké kariéry dokáže vyšvihnout tak vysoko. Očividně ho až tak nemrzí jako některé fanoušky, že nevytvořil druhou verzi třídiskového alba Trilogy, no ne?

 

Narozeninový klip mimo jiné opět vyvrací teorie konspiračních spekulantů, kteří přikládali váhu řečem o imaginárním beefu OVOXO, tedy Drakea a Abela. Podle všeho se nezdají být velmi rozhádaní. Perfektní snímek je ukončen záběrem na menší vozový park a soukromé letadlo spolu s groteskním tancem kdesi na střeše v luxusní čtvrti LA. Vychutnejte si pohodový klip na jeden z těch zajímavějších tracků alba.

 

 

The Weeknd slaví narozeniny novým videoklipem, ve kterém se objevuje Drake, A$AP Rocky a dalšíThe Weeknd slaví narozeniny novým videoklipem, ve kterém se objevuje Drake, A$AP Rocky a dalšíThe Weeknd slaví narozeniny novým videoklipem, ve kterém se objevuje Drake, A$AP Rocky a další

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Patro16. únor 2017, 22:36

to ferrari šoféruje ASAP Rocky nie travis

6 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější