Sobota 21. 4. 2018 svátek má Alexandra

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)

Většina zúčastněných se snažila vydělat co nejvíce, ale recept na úspěch byl přitom úplně opačný.

16. březen 2017, 9:10

Většina zúčastněných se snažila vydělat co nejvíce, ale recept na úspěch byl přitom úplně opačný.

Domácí trh s teniskami už dávno nepřipomíná divoký západ a od dob, kdy se u nás nedaly koupit ani běžné releasy Air Jordan, už uběhlo dobrých pár let. Nejoblíbenější značky si sice stále drží své zažité praktiky, a pokud se chceš dostat k těm nejlimitovanějším modelům nebo exkluzivním spolupracím, pravděpodobně si počkáš pár hodin před kamenným obchodem nebo se můžeš rovnou pustit do hledání po celém internetu, ale i domácí prodejci tenisek již mají své prodejny naplněné tolika páry limitovaných tenisek, že vybrat by si měl opravdu každý. Jedním z takových je i Footshop, jehož obchod patří v Praze již několik let mezi elitu a za tu dobu stihl obout stovky domácích sneakerheads do tenisek, které museli dříve kupovat zdlouhavými cestami z různých konců světa.

 

Díky své taktice a samotnému přístupu k domácí scéně s teniskami a celé kultuře si zasloužil členství v klubu adidas Consortium a vlajku Československa tak reprezentuje na několika veletrzích a výstavách v okolních státech. Jedna z takových událostí se konala uplynulý víkend v Budapešti a náš Footshop způsobil mezi resellery a umělci ze sousedního Maďarska snad největší rozruch. Na rozdíl od většiny prodejců se totiž přišel zúčastnit hlavně z lásky k teniskám a jako jediný tak prodával své limitované kousky bez přirážky, čímž v podstatě schoval zbytek stánků do kapsy. V jejich stánku jsi totiž mohl najít množství aktuálních siluet, ale především archivní deadstock modely, které se nejenže již nedají koupit, ale za původní cenu by je prodal jen čistý blázen. Footshop tak všem ukázal, že zisk není tou nejdůležitější veličinou v receptu na úspěch a celou akci pojal hlavně jako zábavu, což bylo mimochodem i hlavním smyslem. Pokud bys obětoval cestu do Budapešti, mohl ses zúčastnit losování o jeden ze šesti párů adidas YZY Boost 350 V2 Beluga za původní cenu nebo rovnou koupit celočerné Ultra Boosty, NMD R2 ze spolupráce se značkou White Mountaineering a mnoho dalších.

 

 

I když se to možná některým na první pohled nezdá, Footshop se se svou nabídkou tenisek může rovnat kterémukoli zavedenému prodejci ze sneaker světa a kromě fotoreportu ze zmíněné akce doplněného o video jsme na konci článku pro tebe vybrali 5 exkluzivních modelů, které u běžných prodejců jen tak neseženete, ale ve Footshopu se nachází stále za původní cenu.

 

Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)

 

Více fotek najdeš na 1000sneakers.com


 

 

Y-3 Future Low - 9 440 Kč

Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)

 

UnoNoveCinque Dragon Low Natural - 8 790 Kč

Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)

 

Puma Classic x Diamond Supply Co. Aruba Blue - 2 690 Kč

Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)

 

adidas Consortium Gazelle Primeknit x Sneaker Politics - 3 790 Kč

Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)

 

Puma x Rihanna Sneaker Boot Wedge - 7 090 Kč

Na veletrhu tenisek v Budapešti způsobil největší rozruch prodejce z Česka (Report)

Tagy: footshop
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse4 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
4 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
bezmozek16. březen 2017, 22:32

kooot vyznať sa v týchto topánkach je pre mňa niečo ako C++ ... viem ktoré sa mi páčia poprípade ktoré sú adidas ale inak nemám ani tucha o čo kur*a ide

21 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Adalbert16. březen 2017, 21:25

Za ty Y-3 bych nedal ani trojku. Nevím podle čeho se určuje cena limitek, ale měl by se brát ohled i na zpracování, né jen na to, že je to rarita. (pokud se někomu upřímně líbí, samožejmě ti to neberu)

7 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Milos16. březen 2017, 18:09

Sneaker svet? Sneakerheads? To sa teraz tak vola? Ja ked som bol na zakladnej, tak sme pozerali na to kto ma ake tenisky. Adidas, nike, bubliny, blabla. Ale z toho po zakladnej kazdy vyrastie, nebojte. Jedine co ma prekvapilo je to, ze uz to ma svoje pomenovanie :-O

-27 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Ex1T16. březen 2017, 18:18

nič si z toho nerob, obuj si svoje sandále a bež na chvílu na vzduch

50 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější