Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

První videoklip k albu Ultra! Ultra! je na světě. Členové PSH tě v něm zavedou do minulosti

Vladimir 518 chystá další sólovou desku, která se mezi fanoušky dostane 25. května, a tak nadešel čas poodhalit něco víc.

19. květen 2017, 9:34

Vladimir 518 chystá další sólovou desku, která se mezi fanoušky dostane 25. května, a tak nadešel čas poodhalit něco víc.

Pokud jste si dosud mysleli, že epileptický vizuál k zatím vydanému singlu Krev neni voda je zároveň i videoklipem, tak vás nyní velmi rádi vyvedeme z omylu. Ten totiž přichází právě teď. Jako hlavní motiv se singlem prolíná bratrské pouto mezi oběma členy PSH, a tak by alternativní název mohl klidně znít Zpátky do dnů 2. Silná atmosférická věc, kterou netradiční zpracování klipu jen podtrhuje. Při jeho vzniku stál režisér Honza Zajíček alias Skarfa (kreativní support) a na jeho finální podobě se podíleli i Andrej Gémeš (animace), Vít Hradil (kamera) a Jan Matoušek (grafický support).
 
Track Krev neni voda s hudební produkcí od Mikea Trafika najdete už 25. května na v pořadí třetím sólovém albu Vladimira 518, které dostalo název Ultra! Ultra! a poprvé bude k dispozici v přesně tento den na release party před pražským klubem Neone. A pokud chcete vědět, co speciálního si Vláďa přichystal v rámci křtů, určitě se dostavte na jednu ze tří obrovských shows v Praze, Brně nebo Ostravě, které se už nikdy opakovat nebudou.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
venček19. květen 2017, 12:37

Vlado vlado...ser už na to a odíď so cťou

-6 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější