Sobota 21. 4. 2018 svátek má Alexandra

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Skate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečení

Letošní pokračování veletrhu FASHION DEALã přinese i kolekci mezi skate značkou, umělcem a známým prodejcem tenisek.

25. květen 2017, 18:46

Letošní pokračování veletrhu FASHION DEALã přinese i kolekci mezi skate značkou, umělcem a známým prodejcem tenisek.

"We´re saying NO to the ones who don´t f*cking know."

 

Spolupráce jsou aktuálně jednou z nejpopulárnějších forem módních kolekcí a kromě kolaborací mezi celebritami a známými značkami ze streetwearu nebo high fashion je pro nás potěšením vidět, že podobný trend se dostává do pozornosti stále více i na našem území. Tentokrát tak máme možnost vidět trojkombinaci domácí skate značky UKNOW, která přináší capsule kolekci s motivy od umělce jménem Martin Lukáč. Podstatou celé spolupráce bylo přeměnit oblečení na malířské plátno a výsledkem je tak kolekce sestávající z mikiny bez kapuce, trička, dvojice bund, kalhot, ponožek kšiltovky. Kromě zmíněné dvojice přiložil ruku k dílu i Footshop a výsledek jejich spolupráce pod názvem NO LOVE ALL HATE tak můžeš kromě lookbooku níže vidět příští čtvrtek, tedy 1. června na adrese Čulenova 9 v Bratislavě.

 

 Skate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečeníSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečení

 

Harmonogram:

19:00 - 20:00 - Sk8 session

19:00 - 21:00 - Conspiracy Flat

21:00 - Rytmus live

21:30 - DJ Paul Muts

22:00 - The end - pokud neřeknete jinak

 

NO Love ALL Hate by Footshop & Uknow & Martin Lukáč - 1. červnaSkate značka UKNOW a umělec Martin Lukáč vyměnili v kolekci NO LOVE ALL HATE malířské plátno za oblečení

 

Event je zároveň součástí doprovodného programu bratislavského FASHION DEALã, které se bude letos konat ve Staré tržnici, a to od 31. května do 2. června.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse4 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
4 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
TvojaBabka25. květen 2017, 22:27

Neverím že ten lukáč nemá nikoho za sebou. Maľuje doslova ako 3 ročný, a to nie je môj osobný názor, to je názor ktorým sa on sám verejne prezentuje. Presne takí ľudia mi vadia v novodobom umení. Tí pózerskí, pseudoumeleckí hipsteri.

7 Odpovědět · Nahlásit
avatar
pardon25. květen 2017, 20:12

"Podstatou celej spolupráce bolo premeniť oblečenie na maliarske plátno"

okej, tak tam dali nevyplnene sudoku, nejake skrabance, vsevidiace oko akoze iluminati, necitatelne napisy, cele iba v dvoch farbach a idealne vsetko o cislo mensie alebo vacsie. aspon nazov kolekcie trefny.

3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Marian Mazurek25. květen 2017, 20:45

Maly prehlad mas o umeni kamarat a o mode ako takej.

-3 Odpovědět · Nahlásit
Kokosový Orech27. květen 2017, 2:04

Tak plátno hej ? . . . . Off_Shit/e ,
a dufam ze si za to pýta slušné lóve veď taketo umenie to nekupiš hocikde
( #ibaužskorovšade )
.....
Eazy Kill .

1 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější