Středa 17. 1. 2018 svátek má Drahoslav

hledej na refresheru

Švédský raper Yung Lean přinesl do pražské Lucerny show, na kterou se nezapomíná (Fotoreport)

Přibližně před týdnem přinesl Yung Lean do českého hlavního města živou prezentaci svého nejnovějšího alba Stranger.

8. prosinec 2017, 13:06
8. prosinec 2017, 13:06

Ještě v uplynulém týdnu jsme avizovali, že se v Praze chystá obrovské vystoupení známého rapera jménem Yung Lean, který se do povědomí širokého publika stihl dostat ještě předtím, než vůbec dovršil dospělosti. Pro mladého Švéda nešlo o první návštěvu české metropole, avšak tentokrát se rozhodl vystoupit v podstatně větších prostorách, konkrétně ve Velkém sále v Lucerně.

 

Praha zažila fascinující prezentaci nového alba Stranger i mnoha oblíbených starších hitů, a i když jsme původně při náročnosti skladeb očekávali, že si možná Yung Lean pomůže playbackem, opak byl pravdou. Za přibližně 80 minut živého přednesu tento interpret ukázal, jak se to má dělat.

 

My jsme již tradičně byli u toho a přinášíme vám i fotoreport, avšak stále platí, že nenapodobitelnou atmosféru vám dokážeme prostřednictvím fotek zprostředkovat jen velmi těžko. Pochválit musíme i samotnou organizaci a také skutečnost, že za cenu lístku jsme dostali nejen kus hudebního umění, ale také doprovodnou světelnou show, která kvalitu celého vystoupení ještě zdůraznila.

 

O fotografie se postaral Filip Poreba

 

Zobrazit galerii 25 galeria
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Odebírej REFRESHER videa