Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
4. června 2018 v 12:55
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Cestující z Bristolu do Prahy se v letadle chovali tak hrozně, že byl let zrušen. Ostuda skončila zatýkáním

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Výtržníci si palubu letadla popletli s nočním podnikem. Jejich činy měly velké následky.

Během pátečního letu EZY6267 mělo 140 pasažérů, kteří se jen chtěli bezpečně dostat z Bristolu do Prahy, velkou smůlu. Skupinka opilých cestujících, letící touto pravidelnou linkou lowcostového dopravce easyJet, se totiž postarala o nepříliš chtěné divadýlko. Na palubě se chovala natolik nevhodně, že byl celý let raději zrušen

„Jsme zklamáni chováním několika lidí, kteří zničili páteční let z bristolského letiště, a to nejen svým kamarádům, ale také dalším 140 lidem. Je to letadlo, ne noční klub,“ vyjádřila se na svém Twitteru k situaci policie, která v areálu dohlíží na veřejný pořádek. Zároveň doporučila ostatním pít zodpovědně a mít respekt k rodinám, které na palubě samozřejmě bývají také. 

Ilustrační obrázek

Cestující z Bristolu do Prahy se v letadle chovali tak hrozně, že byl let zrušen. Ostuda skončila zatýkáním
Zdroj: Matthew Hurst/Flickr

Skupina problémistů byla z paluby letadla Airbus A320 následně vyvedena. Spolu s nimi i 32letý muž, jehož chování bylo natolik nezvladatelné, že musel být přítomnou policií zatčen za porušování veřejného pořádku. Pasažéry policie vyvedla na základě pokynu společnosti easyJet.


Takové chování mělo samozřejmě obří následky pro všechny pasažéry, jež se chtěli dostat do Česka, ale i turisty letícím z Prahy zpátky. Britské médium Somerset Live dokonce objevilo Pauline McCaul z městečka Evercreech, která se potřebovala z české metropole dostat do Bristolu.

„Byli jsme v Praze a čekali na let z Bristolu, abychom se mohli dostat domů,“ prozradila Pauline. „Původně jsme měli odlétat ve 21:40. Bylo téměř půlnoci, když nám sdělili, že let byl natolik zpožděn, že ho zrušili.“ Skupinka Pauline se ale potřebovala dostat do rodné Anglie co nejdříve, a proto se rozhodli pro náhradního dopravce. 

Alternativní letenka je však přišla pěkně draho. Za let zpátky do Bristolu (který letěl přes Paříž) zaplatili tito lidé 1400 liber, tedy asi 41 tisíc korun. Spolu s pohublým kontem tedy žena i přišla i o dobrý pocit z naší metropole, a to všechno kvůli partě několika opilých jedinců.

Domů
Sdílet
Diskuse