Walter Carr se stal pro Američany symbolem pracovní morálky.
Spojené státy žijí příběhem osmnáctiletého Waltera Carra. Mladík z Alabamy si získal sympatie a pozornost na sociálních sítích poté, co předvedl nevídané odhodlání dostat se do práce za každou cenu.
Den před nástupem do nového zaměstnání ve stěhovací firmě Bellhops se mu totiž porouchalo auto. V ranních hodinách měl být u klientů v několik desítek kilometrů vzdáleném městě a neměl jinou volbu, jak se tam dopravit.
Rozhodl se tedy, že o půlnoci vyrazí a na místo se dopraví pěšky. Oblékl si pracovní úbor a čtyři hodiny kráčel podél silnice, než si jej o čtvrté hodině ranní všimla policejní hlídka města Pelham.
V té době měl již v nohách 32 kilometrů a pořádný kus mu ještě zbýval. Když si jej policisté vyslechli a zjistili, co měl za lubem, vzali jej na snídani a odvezli ke klientce, jejíž dům měl vystěhovat spolu s novými kolegy.
Když Jenny Hayden Lamey přivedli policisté Waltera Carra do domu a popsali jí jeho odhodlanost, neubránila se dojetí. Mladíkovi nabídla snídani a vyzvala ho, aby si šel odpočinout, on se ale raději rovnou pustil do práce.
Dojatá majitelka domu se posléze s celým příběhem svěřila na sociálních sítích, kde se Walterův příklad dočkal tisíců pozitivních reakci. Jenny Lamey se tedy rozhodla pro chlapce založit sbírku na GoFundMe, jejímž cílem bylo vysbírat 2 tisíce dolarů na opravu Walterova auta. Do současné chvíle však lidé darovali již 43 834 dolarů.
Mezitím se o mladíkově odysee doslechl i ředitel stěhovací firmy Luke Marklin, který se jeho odhodlání rozhodl odměnit a chlapci předal forda z roku 2014.
Život Waltera, který se v roce 2005 musel s rodinou přestěhovat poté, co jim hurikán Katrina zničil domov, tak nabral nový směr. Walter Carr se přes noc stal symbolem všech pokorných a obětavých lidí.