Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Sobota 7. 12. 2019 svátek má Ambrož, Benjamín

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
8
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Zajímavosti
8
Adam Novosad
28. listopad 2018, 11:37

Osamělá Ruska přišla o milion rublů. Věřila, že ji chce vzít Chris Hemsworth na rande

Herec určitě žádné rande v Irkutsku neplánoval.

Adam Novosad
28. listopad 2018, 11:37

Osamělí lidé často dokáží uvěřit jakémukoliv výmyslu. Jako skvělý příklad by mohla sloužit nejmenovaná žena z Ruska, jejíž smutný příběh zveřejnilo periodikum Siberian Times.

 

Ruska oslavila své 42. narozeniny, a i když byla stále vdaná, v posledních měsících zažívali s manželem těžké chvíle. Hodně se hádali a společně konflikty nedokázali vyřešit, a tak jí přišla vhod zpráva od australského herce Chrise Hemswortha.

 

 

Představitel postav jako Thor jí měl napsat na Twitteru krátký vzkaz, že je herec žijící v Kalifornii, ale Ruska se mu velmi zalíbila. Žena uvěřila, že si opravdu píše se světoznámým hercem a přibližně dva měsíce s ním udržovala komunikaci.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth),

 

Nakonec konverzace dospěla do bodu, kdy se Chris rozhodl, že by se měli setkat. Navrhoval, aby přiletěla do Austrálie, ale nakonec vymyslel, že on přiletí za ní do města Irkutsk na Sibiři. Znělo to jako dobrý nápad, avšak pak se jí ozval Chrisův právník.

 

Diskrétně jí oznámil, že herec momentálně zažívá těžší finanční situaci a nemůže si dovolit všechny poplatky, které by musel při cestě do Ruska zaplatit. Žena si proto vzala půjčku ve výši 980 000 rublů (~334 000 Kč), aby mu pomohla zaplatit parkovné za jeho soukromé letadlo či víza do země.

 

Osamělá Ruska přišla o milion rublů. Věřila, že ji chce vzít Chris Hemsworth na rande

 

Právník jí dokonce poslal falešný řidičský průkaz Hemswortha jako záruku, že herec přijede, ale když peníze odeslala, naráz byly všechny uživatelské účty smazány. Nepřišel ani herec, ani peníze, a osamělá Ruska musela manželovi vysvětlovat, jak dokázala přijít o necelý milion rublů.

 

Policie už případ vyšetřuje a upozorňuje, že lidé nemají cizím uživatelům na internetu posílat žádné finance. Chris je přitom šťastně ženatý a se ženou mají tři děti. Loni dokonce vydělal více než 60 milionů dolarů, což jsou velmi jednoduše dostupné informace na internetu.

Ohodnoť článek
12
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
20:04
19:14
Greta Thunberg opět kritizuje světové lídry, její páteční stávky byly zbytečné. Lidé kvůli klimatickým změnám umírají dál.
18:14
Primátorka Prešova chybně informovala o devíti obětech tragédie. Sedm je nalezeno, osmé tělo zatím nenašli (Aktualizováno) Primátorka Prešova chybně informovala o devíti obětech tragédie. Sedm je nalezeno, osmé tělo zatím nenašli. (Aktualizováno)
17:52
Rihanna vydělala v roce 2019 desítky milionů bez jediné skladby. Kolik vydělali nejbohatší hudebníci za posledních 12 měsíců?
16:45
16:44
17letou dívku před smrtí týrali, mučili a znásilňovali. O jejím stavu věděly desítky lidí, nikdo to nenahlásil.
NAHORU
Nejčtenější