Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. září 2019 10:54
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

PSH přichází s novým videem z alba. Úřadují s Maniakem v Bosně a vyzývají ostatní, aby mlčeli

HUDBA ČESKÝ RAP
Uložit Uložené

Všichni se mnou musí mluvit, nikdo se mnou nechce mlčet, rapuje Maniak.

V našem nedávném rozhovoru s PSH kapela slíbila, že v rámci nového alba chystá hned několik videoklipů a nebude jich zrovna málo. Svůj závazek plní v případě singlu Pssst, na kterém spolupracoval i Maniak, přičemž v klipu se objevuje i jeho dvorní DJ Black Angelika.

Doporučeno
PSH: Jsme rádi, že rap v Česku pořád tepe. Rapový rock 'n' roll se musí umět ukočírovat, aby to nebyla cesta do záhuby PSH: Jsme rádi, že rap v Česku pořád tepe. Rapový rock 'n' roll se musí umět ukočírovat, aby to nebyla cesta do záhuby 17. září 2019 16:36

Natáčelo se na velmi zajímavých lokacích v Bosně – jak ve vesnici Kiseljak, tak v samotném hlavním městě – Sarajevu. O režii videoklipu se postaral Gulio Del Blasio. 

PSH chystá i další videoklipy na skladby z nového alba. „Chceme dělat Co jsi čekal, natočíme Pěsti ve tmě, doufám i Na cestě, Bony a klid, Debut a Role. Je toho strašně moc,“ potvrdil Vladimir v rozhovoru. Kapela bude mít i křest svého posledního alba Debut, který se odehraje v pátek 6. prosince 2019 ve 20:30 v pražském klubu Roxy. Vstupenky můžeš nakupovat na GoOut.net.

Domů
Sdílet
Diskuse