Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
1. října 2020 8:47
Čas čtení 0:37
Ondřej Jarůšek

Ministerstvo zdravotnictví přiznalo závadu, nízký počet nakažených za středu neplatí

NEWS KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Kvůli závadě se přestala aktualizovat data.

Nejmenší denní přírůstek za posledních deset dnů je podle všeho neplatný. Ministerstvo zdravotnictví totiž přiznalo, že kvůli technické závadě se přestala aktualizovat čísla nově nakažených, která jsou pravidelně zveřejňována na oficiálních internetových stránkách.

Web v tuto chvíli ukazuje za středu „jen“ 1 080 nových případů, to je však přírůstek jen do včerejších 18 hodin, nikoliv za celý den. Aktuálně tedy není jasné, kolik nových nakažených v Česku během středy ve skutečnosti přibylo.

Doporučeno
Zde je přehled přijatých opatření proti šíření koronaviru Zde je přehled přijatých opatření proti šíření koronaviru 30. září 2020 17:15

Včerejší den byl nicméně rekordní tím, že během dne dosud nejvíce narostl počet hospitalizovaných pacientů.  Do 18. hodiny jich přibylo 151. Celkem je hospitalizováno skoro 1 000 osob, z toho 202 pacientů je ve vážném stavu, po aktualizaci dat se však toto číslo zřejmě ještě změní. 

Domů
Sdílet
Diskuse