Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. února 2021 12:57
Čas čtení 0:43
Tereza Šnajdrová

Aktuální sjízdnost silnic: Podívej se, kde se dnes zdržíš v koloně kvůli sněhové nadílce

NEWS DOPRAVA
Uložit Uložené

Od pondělního rána se Česko potýká s přívaly sněhu. Kolabuje doprava, vlaky mají obrovská zpoždění a komplikace zažívá i MHD.

Český hydrometeorologický ústav již v pátek vydal výstrahu před silným sněžením a vznikem ledovky. Přesto se zdá, že mnoho řidičů, ale i silničářů, silné nánosy bílého poprašku zaskočily a po celé republice kolabuje doprava. Nejvytíženější dálnice D1 musela být na několika místech uzavřena a kvůli nehodě kamionu neprojedeš ani po D8. Aktuální stav komunikací můžeš sledovat na webu Dopravní info.

Doporučeno
ČHMÚ: V těchto krajích platí vysoký stupeň nebezpečí v souvislosti se silným sněžením a ledovkou ČHMÚ: V těchto krajích platí vysoký stupeň nebezpečí v souvislosti se silným sněžením a ledovkou 5. února 2021 16:24

S průjezdem v hlubokém sněhu a na kluzkých silnicích mají problémy nejen auta, ale také městská hromadná doprava a vlaky. Na D1 se tvoří kolony, dálnici D8 z Prahy na Ústí nad Labem je kvůli nehodě kamionu stěží průjezdná a s ucpanými silnicemi bojují také na východě Čech.

Domů
Sdílet
Diskuse