Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Tereza Patočková
17. října 2022 10:14
Čas čtení 0:36

Nehoda na Chlumecku skončila smrtí motorkáře, silnice je uzavřená

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Nehoda na Chlumecku skončila smrtí motorkáře, silnice je uzavřená
Zdroj: HZS Ústeckého kraje

Vážná dopravní nehoda se stala na sil. I/13 v blízkosti obce Chlumec u čerpací stanice Tank Ono. Došlo zde ke srážce motocyklu a osobního vozu. Pro řidiče motorky měla nehoda tragické následky.

V neděli odpoledne 16. října se u Chlumce na Ústecku odehrála tragická nehoda. Po srážce s autem zemřel motorkář. Silnice od Chlumce po Přestanov je proto uzavřená. Informoval o tom server Deník.cz.

„Vážná dopravní nehoda se stala na sil. I/13 v blízkosti obce Chlumec u čerpací stanice Tank Ono. Došlo zde ke srážce motocyklu a osobního vozu. Pro řidiče motorky měla nehoda tragické následky. V současné době probíhá vyšetřování a komunikace je uzavřena,“ informovala policie.

„Motorkář při střetu utrpěl velmi vážná zranění neslučitelná se životem. Přes veškerou snahu záchranářů se ho nepodařilo resuscitovat,“ uvedl mluvčí záchranářů Prokop Voleník. K dalším zraněním při nehodě nedošlo.

Domů
Sdílet
Diskuse