Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Adéla Ježková
5. listopadu 2022 v 20:20
Čas čtení 1:16

Rihanna čelí kritice kvůli možnému obsazení Johnnyho Deppa do nové přehlídky Savage X Fenty

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Rihanna čelí kritice kvůli možnému obsazení Johnnyho Deppa do nové přehlídky Savage X Fenty
Zdroj: Getty Images/Samir Hussein

Herec Johnny Depp se zřejmě objeví na nové módní přehlídce Rihanny Savage X Fenty. To ale na sociálních sítích vyvolalo pobouření.

Zpěvačka Rihanna čelí intenzivní kritice poté, co vyšlo najevo, že Johnny Depp bude mít „hvězdné“ cameo (epizodní výstup) na nadcházející módní přehlídce Savage Fenty X Vol 4. Kritici dokonce vyzývají k bojkotu Rihanniných značek. Informuje o tom server Independent, který také potvrdil, že Deppovo jméno figuruje v závěrečných titulcích.

Zpráva o hercově účasti přichází poté, co začátkem letošního roku skončil kontroverzní soudní spor s jeho bývalou manželkou Amber Heard. Na základě rozsudku bylo Heard nařízeno zaplatit Deppovi 10 milionů dolarů a 5 milionů dolarů jako sankční náhradu. Porota rovněž přiznala Heard 2 miliony dolarů v rámci jejího protinávrhu, že byla pomluvena jedním z Deppových právníků.

31. července 2022 v 11:26 Čas čtení 0:59 Johnny Depp vydělal více než 3,6 milionu dolarů během několika hodin. Fanoušky zaujal debutovou kolekcí obrazů Johnny Depp vydělal více než 3,6 milionu dolarů během několika hodin. Fanoušky zaujal debutovou kolekcí obrazů

„Rihanna podporuje násilné muže,“ zní od kritiků

Jak upozorňuje stanice CNN, uživatelé na Twitteru vyjadřovali svůj nesouhlas s Deppovou účastí pomocí hashtagu #DitchDepp (zbavme se Deppa). „Pokud se na tom Johnny Depp jakkoli podílí, nebudu už tuto značku podporovat,“ napsala například uživatelka Shannon. „Kdo by si pomyslel, že Rihanna podporuje násilné a zneužívající muže,“ dosadila si další.

Novinářka a aktivistka Roslyn Talusan zase doufá, že „Rihannin manažerský tým ví, že pomáhá rehabilitovat herce, u kterého bylo zjištěno, že bil svou bývalou ženu“. Kritici také nechápou, proč si Rihanna vybrala Deppa pro svou značku, která je známá svou inkluzivitou: „Rihanna to nemůže myslet vážně? V Hollywoodu je tolik krásných a bezproblémových mužů a ji nejvíc osloví Johnny Depp?“

Hudební producent Drew Dixon označil rozhodnutí obsadit herce za „zklamání“ a britský zpěvák a herec Olly Alexander, který již dříve spolupracoval se Savage X Fenty, na sociálních sítích oznámil, že značku už nebude nosit.

2. května 2024 v 15:42 Čas čtení 0:57 Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie

Savage X Fenty Show Vol. 4 má premiéru na Amazon Prime Video ve středu 9. listopadu. V pořadu podle Pitchfork vystoupí například Burna Boy, Don Toliver, Taraji P. Henson, Taylour Paige, Simu Liu, Bella Poarch, Winston Duke a další. Zda i Johnny Depp, se uvidí.

Domů
Sdílet
Diskuse