Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Kristýna Dobiášová
23. března 2023 8:29
Čas čtení 0:21

Video: Řidička zapomněla zajistit auto u křižovatky, podívej se, co se dělo

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Video: Řidička zapomněla zajistit auto u křižovatky, podívej se, co se dělo
Zdroj: Policie ČR

Během pondělního odpoledne žena v Brně špatně zaparkovala. Nezajištěné auto následně projelo celou křižovatkou a minulo skupinku s kočárkem či autobus. Řidička obdržela od policie blokovou pokutu.

Policie v pondělí zveřejnila video z brněnské Provazníkovy ulice. Řidička v rozporu s dopravními předpisy zastavila na vodorovném značení, píše Policie ČR na Facebooku. Z vozu vystoupila a na místě jej nechala. Auto však nebylo zajištěné proti pohybu. Netrvalo dlouho a samo se rozjelo. Nikoho nezranilo, na přechodu pro chodce však minulo skupinku s dětským kočárkem.

Vůz diagonálně projel celou křižovatku a zastavil na druhé straně. Hlídka, která na místo dorazila, našla řidičku v nedaleké provozovně. Ta dostala blokovou pokutu. Policie tedy vyzývá, aby si lidé nezapomínali zabezpečit auta proti pohybu.

Domů
Sdílet
Diskuse