Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. října 2023 v 10:58
Čas čtení 1:01
Anna Koucká

Happy Mean Girls day! Přinášíme ti tipy, jak ho nejlépe oslavit

Happy Mean Girls day! Přinášíme ti tipy, jak ho nejlépe oslavit
Zdroj: Paramount Pictures
FILMY A SERIÁLY FILM
Uložit Uložené

Je třetího října! Jestli ti tahle hláška něco říká, asi patříš mezi fanoušky a fanynky filmu Mean Girls, v českém překladu Protivný sprostý holky. Dnešní den je označován jako „Mean Girls day“ a my ti dáme pár tipů na to, jak ho oslavit.

Kultovní film zná asi skoro každý, kdo prožíval dospívání nebo brzkou adolescenci v první dekádě tohoto tisíciletí. Film z americké střední školy s Lindsday Lohan v hlavní roli si ale kromě obří fanbase vysloužil i vlastní den v roce.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)


V jedné scéně se totiž hlavní hrdinka Cady Heron konečně odhodlá promluvit na svého idola, spolužáka Aarona Samuelse, kterého ztvárnil Jonathan Bennett. Poté, co se ho zeptá, jaké je dnes datum, jí Aaron odpoví: „Je třetího října.“


A právě odtud pochází nápad, že třetí říjen bude oficiálním dnem Protivných sprostých holek. A jak tenhle naprosto „grool“ den můžeš oslavit?

Tipy na nejvíc grool den


Kromě toho, že si můžeš pustit samotný film a pobavit se, je tady několik dalších možností. I když není středa, můžeš si na sebe vzít růžovou, užít si nákupní terapii jako filmové hrdinky, vytvořit si svoji vlastní Burn book, kam si vyliješ srdíčko, zatančit si choreografii na Jingle Bell Rock nebo si dát s kámošstvem skupinový hovor. 

Doporučeno
KVÍZ: Chalupáři, Hospoda, Vinnetou a další. Jak dobře znáš klasiku, která běží každé léto? KVÍZ: Chalupáři, Hospoda, Vinnetou a další. Jak dobře znáš klasiku, která běží každé léto? 20. července 2024 v 14:00

Můžeš se taky klidně po vzoru Reginy George vykašlat na počítání kalorií a dát si pořádnou porci hranolek se sýrem, uctít vynález táty Gretchen Wieners a dát si jablečný závin nebo jako Karen Smith zkoušet předpovídat počasí pomocí svých prsou. 


V případě, že jsi „cool máma“, a ne „normální máma“, si můžeš taky udělat chutný mocktail nebo dělat něco zábavného a jít do fast foodu. Řetězec Taco Bell u nás bohužel nemáme, takže si musíš vystačit s něčím jiným, ale jak bylo řečeno ve filmu, „the limit does not exist“. 

Domů
Sdílet
Diskuse