Čtvrtek 18. 1. 2018 svátek má Vladislav, Vladislava

hledej na refresheru

Kanadský producent Kaytranada zavítá na festival Grape!

Lineup na letošní rok je opravdu nabitý. Ze země javorového listu k nám přichází úžasný dárek pro milovníky taneční hudby.

13. duben 2016, 10:00
13. duben 2016, 10:00

Už včera nám Grape festival oznámil na svém Facebooku, že dnes přibude k nabitému seznamu účinkujících další jmén ze zahraničí. Někteří z vás to už možná tušili.

 

Tušili, že půjde o umělce, který se narodil na Haiti, ale právem hrdá na něj může být zejména Kanada a obyvatelé Montrealu. Louis Kevin Celestin, jinak známý pod jménem Kaytranada, přijede na letiště do Piešťan už letos v srpnu. Pevně věříme, že potěší fanoušky taneční hudby a svým mixem housu, hip-hopu a RnB melodií navodí tu správnou atmosféru. Hudbě se věnuje už od čtrnácti, kdy si poprvé vyzkoušel DJing, ale o rok nato mu jeho bratr ukázal produkci a od té už se nikdy neodtrhl. Kromě vlastní produkce má na starosti i remixy, kývl na spolupráci například i s Azealiou Banks nebo Katy B a připisují mu zvuk připominající legendárního Yanceyho, známého jako J Dilla. Za méně než měsíc (přesněji 6. května) mu vychází debutové album s názvem 99.9% a zavolal si na něj i duo AlunaGeorge, švédské Little Dragon nebo kolegyni z Montrealu Shay Liu.

 

 

 

Kaytranada se tak připojí ke jménům jako Bloc Party, MØ, Crystal Castles, Netsky live, Jake Bugg, Milky Chance, Circa Waves, Jan Blomqvist a dalším. Nezapomeň, že sedmý ročník Grape festivalu se uskuteční 12. – 13. srpna na letišti v Piešťanoch.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
návrat nahoru Zdroj: Tlačová správa
Zobrazit 1 komentář
Diskuse
nebo odeslat jako anonym
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Zödöy Niyk13. duben 2016, 11:42

presne som uhádol aký typ hudby to bude. iba primitív začne pesničku slovami jou ehé

-13 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa