Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. listopadu 2016 11:31
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Uvidíme Daryla a Ricka na stříbrném plátně? The Walking Dead by se mohlo dočkat celovečerního zpracování

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Podle showrunnera seriálu je velmi pravděpodobné, že se celovečerního filmu dočkáme.

The Walking Dead můžeme bez pochyby označit za jeden z nejpopulárnějších seriálových počinů posledního desetiletí. Sledovat hrdiny uvězněné v době drtivé zombie apokalypsy, kteří se potýkají se svými vlastními problémy, s antagonisty a nekonečným přívalem nemrtvých baví diváky už 7 sérií. Menší výkyvy v kvalitě už jsou za námi a zatím není konec úspěšné série v dohlednu. Potvrzuje to i fakt, že osmá série je již potvrzena. Nabízí se tedy otázka, zda by po případném konci seriálu nebylo potěšující jak pro diváky, tak i pro showrunnery, kdyby vznikl celovečerní snímek na motivy seriálu. Podle showrunnera Scotta Gimpleho se vůbec nejedná o utopii. Ten se podílí na tvorbě TWD už od roku 2011 a na otázku magazínu ComicBook ohledně případného celovečeráku odpověděl kladně: „Tahle otázka padá velmi často. Jsem si jistý, že ať tak či onak, jednou se filmu dočkáme. Myslím, že by to bylo super.“

Myšlenka The Walking Dead jako celovečerního filmu by určitě dokázala zaujmout davy, ale diváci by se možná nedočkali stejného hereckého obsazení. Showrunner Scott Gimple by rád viděl celý seriál zkrácený do jednoho celovečeráku, a také se s dávkou humoru vyjádřil k případnému obsazení: „William Shatner jako Rick. Získáme také Edwarda Jamese Olmose jako Daryla. Matthew Fox jako guvernér!“ Bude tedy nepochybně velmi zajímavé sledovat jakým směrem se série vydá, prozatím jsou všichni spokojeni s jejím domácím prostředím v AMC. Seriál má nepochybně řady loajálních fanoušků, otázkou však zůstává, zda by byli spokojeni, kdyby Andrewa Lincolna a Normana Reeduse jako Ricka a Daryla nahradil někdo jiný. Zašli byste do kina na celovečerní snímek ze světa TWD? 

Uvidíme Daryla a Ricka na stříbrném plátně? The Walking Dead by se mohlo dočkat celovečerního zpracování
Zdroj: AMC
Domů
Sdílet
Diskuse