Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Nabourej svůj mejdanový stereotyp a stav se na Primeros párty. Nebude chybět stand-up, speciální drinky ani kondomy zdarma

V Primeros si v rámci svého redesignu připravili neobyčejný večírek. Ten se uskuteční už dnes v prodejně Freshlabels.

1. červen 2017, 13:33
  • 18+
CITLIVÝ OBSAH
  • Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
JSEM STARŠÍ 18 LET A CHCI OBSAH ZOBRAZIT ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU
1. červen 2017, 13:33

V Primeros si v rámci svého redesignu připravili neobyčejný večírek. Ten se uskuteční už dnes v prodejně Freshlabels.

Taky tě už omrzely klasické klubové párty? Párty, které nemají jiskru, nápad? Pak tě možná vysvobodíme pozvánkou na mejdan, jež tě vytrhne z utrápeného stereotypu, ve kterém většina z nás tráví své volné noční chvíle. Jedná se o záživný zážitek jménem SEX Positive, který mají v režii kondomy Primeros a flagship store Freshlabels.

 

Tyto dvě entity k sobě přitáhla společná záliba v čemkoliv, co se týká naší sexuality, a nebojí se nestydatý koncept představit světu. S tím, jak nedávno Primeros změnilo svoji image, přichází také idea, že kondomy nemusí být nutně zabaleny v ošklivých krabičkách, které bys nejraději ihned vyhodil, ale že se mohou pojit s atraktivním designem a zajímavými variantami.

Nabourej svůj mejdanový stereotyp a stav se na Primeros párty. Nebude chybět stand-up, speciální drinky ani kondomy zdarmaKrom toho, že se v první červnový den dozvíš, jak probíhal letošní redesign, nasaješ i notnou dávku kulturního ducha, o jehož přítomnost se postará stand-up Adély Elbel. Věříme, že vzhledem k tématu celé akce si příliš nebude hrát na jakoukoliv korektnost a že Adéla, která bude zároveň párty moderovat, podá vše bez zbytečných okolků.

 

O svlažená hrdla se postará prostřednictvím svých 4 speciálních drinků Hannah z food blogu Vývařovna. Po jejich zkonzumování a odbourání zábran se můžete vyfotit na Instagram, označit přítomným hashtagem, načež se fotka na místě díky Instagrafu vytiskne.

 

To a mnohem více, včetně kondomových vzorků zdarma, najdeš už dneska večer v prodejně Freshlabels na Jindřišské 15, vidíme se?

 

Nabourej svůj mejdanový stereotyp a stav se na Primeros párty. Nebude chybět stand-up, speciální drinky ani kondomy zdarma

Tagy: praha, party, primeros
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
Nejčtenější