Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pátek 4. 12. 2020 svátek má Barbora, Barbara

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Zajímavosti
4
Adam Novosad
26. září 2017, 19:37
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Selfie s odříznutými hlavami i zavařené lidské maso. Ruská kanibalistická rodina se přiznala, že má na svědomí více než 30 obětí

Dlouhých 18 let měli zabíjet a konzumovat své oběti.

Adam Novosad
26. září 2017, 19:37
Selfie s odříznutými hlavami i zavařené lidské maso. Ruská kanibalistická rodina se přiznala, že má na svědomí více než 30 obětí
Zdroj: Yuri Loginov
  • 18+
CITLIVÝ OBSAH
  • Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
JSEM STARŠÍ 18 LET A CHCI OBSAH ZOBRAZIT ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
4
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Kanibalismus ve většině zemí světa prakticky neexistuje a jen těžko bys hledal lidi, kteří jsou schopni zkonzumovat pozůstatky člověka. Rusko však momentálně zažívá velký kanibalistický skandál, který se dostal na veřejnost kvůli úplné náhodě. Ve městě Krasnodar našli dělníci na jedné z ulic mobilní telefon plný fotografií muže i ženy s lidskými pozůstatky, přičemž dvojice byla zanedlouho identifikována a po výslechu se nejenže přiznala ke kanibalismu, ale policistům vyprávěla i děsivý příběh o tom, jak začali lidi zabíjet už v roce 1999. 35letý Dmitry a 42letá Natalia více než 18 let zabíjeli lidi, aby si pak mohli vychutnat chuť jejich masa a pozůstatky si nechávali zmražené nebo ve formě zavařenin.

 


 

Policie byla případem překvapená, protože oba žili v hostelu armádní akademie, a tak se v místních médiích objevily už i informace o tom, že kanibalistická rodina měla propojení na bezpečnostní složky a díky tomu mohla ve svém zabíjení pokračovat až do tohoto roku. Natalia už podstoupila i psychiatrické vyšetření, jehož výsledkem bylo, že není jakkoli psychicky nemocná a naplno si uvědomuje důsledky svých činů, takže nešlo o žádné psychopatické vrahy, ale o systematickou dvojici s láskou k lidským pozůstatkům. Policisté z pokoje v armádním hostelu již na vzdálenost několika metrů cítili směs chemikálií, které dvojice používala k zabíjení svých obětí a na internet se dostala i fotografie mladé ženy, kterou nejdříve lidé považovali za přítelkyni 35letého kanibala, ale nakonec se ukázalo, že šlo o jednu z jejich obětí.

 

Domovní prohlídka v pokoji odhalila minimálně sedm lidských ostatků důkladně zabalených v plastových obalech a uložených v mrazáku, odkud je dvojice průběžně vybírala a konzumovala, ale lidské maso policisté našli i ve více sklenicích na zavařeniny. Kromě toho se v domě nacházelo i 19 pozůstatků lidské kůže, která nepatřila samotné dvojici, protože oba přiznali, že pocházela ze zabitých osob. Samotný pokoj nebyl jediným místem, kde byly lidské pozůstatky skladovány, protože ve vinném sklípku pod nemovitostí byly objeveny další končetiny ve vědrech i pytlích. Dvojice si při svém zabíjení pomáhala i videonávody, které natáčeli jiní kanibalové, aby byli lidé zabiti způsobem, který co nejméně znehodnotí maso.

 

V mobilním telefonu měl 35letý Dmitry uložené desítky nechutných záběrů. Fotogalerie začínala mužem pózujícím se srpem a kladivem, čímž Dmitry očividně narážel na symbol Sovětského svazu, kde se před lety narodil, a pokračovala různými selfies s lidskými končetinami. Policisté nevěřili vlastním očím, když v nemovitosti narazili i na fotografii, na níž byla zachycena odříznuta lidská hlava naservírována na tácku s pomeranči. Fotografie podle data na ní pochází z roku 1999, což by v případě její realističnosti znamenalo, že dvojice si v přiznání nevymýšlela a opravdu společně zabíjeli a konzumovali lidi dlouhých 18 let.

 


 

Podezření z propojení bezpečnostních složek na dvojici kanibalů se zvětšilo i kvůli tomu, že jak Dmitry, tak i jeho žena Natalia pracovali ve stejné armádní akademii, od níž si pronajímali svoji nemovitost, a tak už lidé začali tvrdit, že neexistuje možnost, jak by si jejich nadřízení a blízcí nemohli ničeho nevšimnout po tak dlouhou dobu. Další zaměstnanec armádní akademie však policistům řekl, že při každém pokusu o vstup do jejich pokoje začali oba zuřivě vřískat a kopat, a tak se po několika pokusech do pokoje rozhodli pracovníci v žádném případě nevstupovat. Podle jejich slov byla Natalia příliš agresivní a výbušná žena na to, aby riskovali fyzický útok. Zaměstnanci ani netušili, že údajně agresivní žena byla ve skutečnosti ještě krvelačnější a bez mrknutí oka dokázala lidi zabíjet i jíst. Ruská policie v současnosti zahájila vyšetřování jen ve věci jedné vraždy ženy z fotografie, ale mluvčí potvrdila, že další podezření budou důkladně prověřena a po zhlédnutí inkriminovaných fotografií snad není pochyb o skutcích, které Dmitry s Natalií spáchali.

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Ohodnoť článek
331
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.