Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. listopadu 2015 15:00
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

James Franco se v seriálu na motivy knihy od Stephena Kinga pokusí zabránit atentátu na prezidenta Kennedyho

FILMY A SERIÁLY JAMES FRANCO
Uložit Uložené

James Franco se v novince, která vychází z pera Stephena Kinga, vrátí do minulosti, aby zabránil smrti Johna F. Kennedyho.

Americká streamovací společnost Hulu nám posílá první trailer k nadcházející sérii, v níž se hlavní role ujal James Franco. Příběh seriálu bude vycházet z knihy autora především hororové literatury, Stephena Kinga. 11/22/63 (v čeština Dallas 63) však není hororem ani trochu, jako spíš fiktivním příběhem, jenž vypráví o učiteli angličtiny na střední škole, který se vrátí v čase, aby zabránil atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho. Jeho misi však zkomplikuje nejen Lee Harvey Oswald, ale i menší lovestory a jeho mladší já, které odmítá změnu.

Počtem dílů dopředu limitovaná série pochází z dílny Bad Robot Productions J. J. Abramse s Bridget Carpenter jako výkonnou producentkou a scénáristkou. Trailer nám toho zatím příliš neodhaluje, avšak co se týče potenciálu příběhu, který navíc pochází z hlavy legendárního spisovatele, určitě se dočkáme kvalitního příběhu. Režie se ujal Kevin Macdonald (Black Sea, The Eagle), což je poznat na specifickém vizuálu, který dle mého působí úchvatně. Další výhodou série je její omezenost, většina seriálů svojí roztahaností ztrácí dech, to u tohoto seriálu nehrozí. Zkoukněte trailer níže, v němž můžete zahlédnout i Chrise Coopera, Joshe Duhamela, T. R. Knighta, Cherry Jones, Sarah Gadon, Lucy Fry, George MacKaye a Daniela Webbera. Premiéra proběhne 15. února (február) 2016. 

Domů
Sdílet
Diskuse