Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
25. září 2020 15:10
Čas čtení 1:31
Daniel Kopejska

Aktualizováno: Jméno Schumacher se zřejmě vrátí do Formule 1, syn legendárního závodníka chce jezdit ve stáji Ferrari

ZAJÍMAVOSTI FERRARI
Uložit Uložené

Nejznámější jméno často asociované s F1 se zřejmě vrátí, syn Michaela Schumachera bude pravděpodobně jezdit v roce 2021 nejprestižnější soutěž v rodině formulí.

Aktualizace 20:32 – V původní verzi článku jsme v titulku uvedli, že se jméno Schumacher vrátí do Formule 1. Je to pravděpodobné, nicméně tato skutečnost zatím nelze konstatovat. Za nepřesnost se čtenářům omlouváme.

Němec Mick Schumacher, jednadvacetiletý syn legendárního Michaela, momentálně vede šampionát nižší třídy F2. Jeho jméno samozřejmě přitahuje pozornost, a pokud se do konce sezóny nestane nějaký nešťastný zázrak, tak ho příští rok uvidíme závodit s největšími jmény F1.

Zatím není jisté, do jakého týmu by se Mick měl připojit. Pravděpodobně by se ale mělo jednat buď o Alfa Romeo nebo Haas. Mladý závodník by však chtěl jezdit pro Ferrari, jako jeho otec, informuje Daily Mail.

Domů
Sdílet
Diskuse