Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. října 2020 12:43
Čas čtení 2:30
Tereza Šnajdrová

Tvoje tvář má známý hlas končí s blackfacem. Erika Stárková to odnesla odřeným nosem

ZAJÍMAVOSTI KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Sobotní večer na televizi Nova opět patřil oblíbené pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Diváky pobavila Andrea Kalousová v převleku Franty Nedvěda, ale také havajský hudebník Israel Kamakawiwo'ole.

Česká verze pěvecké reality show založená na formátu pořadu Your Face Sounds Familiar si v získala řadu diváků. Známé osobnosti v ní mají za úkol pomocí nejrůznějších převleků napodobit tuzemské i zahraniční pěvecké legendy a také pobavit publikum.

Tvoje tvář má známý hlas se nachází již v půlce sedmé série, ve které vystupuje mnoho zajímavých účinkujících, včetně České Miss World 2015 Andrey Kalousové nebo třeba hvězdy ze seriálu Most Eriky Stárkové. 

Šestý díl oblíbené soutěže byl odstartován trochu netradičně. Vladimír Polívka se nacházel v karanténě, a tak se moderování opět ujal ostřílený Ondřej Sokol, který se pokusil pobavit diváky a večer zahájil slovy „Píše se rok 2021, máme za sebou sedmou vlnu korony a Jiřina Bohdalová je první prezidentkou České republiky.“

Doporučeno
Tvoje tvář má známý hlas: Andrea Kalousová rapem ve spodním prádle rozčílila porotkyni Tvoje tvář má známý hlas: Andrea Kalousová rapem ve spodním prádle rozčílila porotkyni 5. října 2020 10:50

Vítězka Jitka Čvančarová rozplakala Báru Basikovou, ale také sebe

Vítězkou šestého dílu se stala oblíbená česká herečka Jitka Čvančarová, která se vžila do role úspěšné americké zpěvačky Adele a odzpívala její skladbu When We Were Young. Jitka opět potvrdila, že je výborná muzikantka a vystoupení plné naléhavosti a tesknosti si vysloužilo standing ovation, rozplakalo Báru Basikovou, samotnou Jitku, ale také porotce Aleše Hámu. Píseň plná emocí rozněžnila opravdu všechny a korunu tomu dodala produkce, která poté na základě textu písně promítla fotky z dětství zasedajících porotců.

Jordana Haje snědl havajský zpěvák Israel Kamakawiwo'ole

Idol mnoha mladých žen Jordan Haj se v sobotu večer proměnil v havajského obra Israela Kamakawiwo'ole, který vypadal, jako by Haje snědl. I přes obrovský kostým, který na sobě zpěvák měl, podal skvělý výkon plný dobré nálady, nadšení a bezstarostnosti. Jordan Haj se mazlil se svým ukulele, rozséval dobrou náladu a ač ho vlastní dcera Lennon ohodnotila třemi body, Jordanovi nakonec vítězství uniklo jen o kousíček. 

Bára Basiková nepochopila Taylor Swift: žádné velké umění to není 

Domů
Sdílet
Diskuse