Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. dubna 2021 14:02
Čas čtení 1:02
Vojtěch Vanda

Blatný a Plaga ve středu končí. Babiš už má náhradu, tvrdí CNN Prima NEWS

Blatný a Plaga ve středu končí. Babiš už má náhradu, tvrdí CNN Prima NEWS
Zdroj: Úřad vlády ČR
NEWS ANDREJ BABIŠ ČESKO
Uložit Uložené

Podle informací CNN Prima NEWS má premiér Babiš za oba ministry náhradu.

Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) a ministr školství Robert Plaga (za ANO) mají ve středu na svých postech skončit, tvrdí CNN Prima NEWS, jejichž redakce se odvolává na dva důvěryhodné zdroje. Premiér Andrej Babiš (ANO) má mít za oba ministry již náhradu. 

Doporučeno
„Ty fašistická ku**o, rozbijeme ti tlamu.“ Poslankyně a senátorky se nám svěřily, s jakými vyhrůžkami bojují každý den „Ty fašistická ku**o, rozbijeme ti tlamu.“ Poslankyně a senátorky se nám svěřily, s jakými vyhrůžkami bojují každý den 6. dubna 2021 11:55

Spekulace o výměně hlavy rezortu zdravotnictví se již vedou nějakou dobu. Podle CNN Prima NEWS by měl Blatného nahradit ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Petr Arenberger. Do křesla ministra školství by mohl zase usednout nynější poslanec a bývalý rektor Vysokého učení technického v Brně Karel Rais (ANO). Druhým kandidátem by měl údajně být Patrik Nacher (ANO).

Domů
Sdílet
Diskuse