Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. června 2021 11:56
Čas čtení 1:13
Vojtěch Vanda

Mladík ukradl autobus a způsobil nehodu. K přiznání jej donutila až maminka

Mladík ukradl autobus a způsobil nehodu. K přiznání jej donutila až maminka
Zdroj: Policie ČR
ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Mladý recidivista byl následně vzat do vazby. Šlo již o několikátou krádež autobusu, které se dopustil. Podezřelý je z pěti trestných činů.

Nekonečné nutkání řídit autobus nedokázal ovládnout jednadvacetiletý mladík, který v neděli již poněkolikáté ukradl autobus a jel se projet. Z Brna se dostal až ke slovenským hranicím, další den u Hodějic na Vyškovsku se však nebezpečně střetl s osobním autem. Ani to jej ale nedonutilo se přiznat, vůz odstavil a utekl.

Na policejní služebnu se poté dostavil až v doprovodu maminky. Ukázalo se, že mladý muž již v minulosti několikrát autobus ukradl a má soudem dva vyslovené zákazy řízení. Je podezřelý z pěti trestných činů, které mu mohou vynést až pět let za mřížemi.

Doporučeno
V centru Prahy bylo ohlášeno možné ozbrojené vloupání. Policie po zásahu zabavila zbraň a zatkla tři cizince V centru Prahy bylo ohlášeno možné ozbrojené vloupání. Policie po zásahu zabavila zbraň a zatkla tři cizince 1. června 2021 16:17
Domů
Sdílet
Diskuse