Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. dubna 2022 10:20
Čas čtení 0:58
Radim Šlechta

Avatar 2: Známe název, nové podrobnosti a víme, kdy se dočkáme prvních ukázek

Avatar 2: Známe název, nové podrobnosti a víme, kdy se dočkáme prvních ukázek
Zdroj: Twentieth Century-Fox Film Corporation
NEWS AVATAR 2 JAMES CAMERON ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Nový trailer divákům na Cinema Con přiblížil svět filmu Avatar 2 a navnadil je na oslnivou podívanou.

Návštěvníci Cinema Conu se dočkali první ochutnávky jednoho z nejočekávanějších (a roky odkládaných) filmů. Avatar 2 v Las Vegas odhalil svůj podtitul a divákům představil novou podobu uhrančivé Pandory, na které se odehrával i první díl. Lidem, kteří se na Cinema Con nedostavili, se první záběry představí po premiéře druhého dílu Doktora Strange. Informuje o tom server Indie Wire.

Návštěvníci letošního Cinema Conu v Las Vegas se měli na co těšit. Poprvé se jim totiž představily útržky druhého dílu filmu Avatar od Jamese Camerona. Vedle samotných záběrů odhalil Cameron divákům také podtitul, který snímek ponese. Dvojka Avatara se tak poprvé představila jako Avatar: The Way of Water.

Podle serveru Variety se diváci nedočkali příliš velké dávky dialogů. Zato se však mohli nechat unášet záběry úžásného světa, který již znají z prvního dílu. Od roku 2009 však uplynulo hodně času a technologie se výrazně posunula. Tvůrci se prý zaměřili na nejnovější technologie natáčení, aby mohli divákům poskytnout co nejoslnivější 3D zážitek.

Doporučeno
Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie 2. května 2024 15:42

Samotný děj filmu se má odehrávat deset let po konci prvního dílu. Přestože ukázky nenaznačily mnohé, je jasné, že Jake Sully má již rodinu, které se děj bude nejspíš týkat. „Tahle rodina je naše pevnost,“ říká v ukázce své partnerce Neytiri. 

Trailer na nového Avatara by se měl ukázat v premiéře nového filmu z MCU Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Film samotný by měl vstoupit do kin na konci letošního roku. Poprvé se s jeho premiérou přitom počítalo již v roce 2014.

Domů
Sdílet
Diskuse