Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Tereza Šnajdrová
4. srpna 2022 11:54
Čas čtení 0:55

Nudisté v Brně pronásledovali zloděje kola

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Nudisté v Brně pronásledovali zloděje kola
Zdroj: Wikimedia / 齐健

Brněnští strážníci v úterý řešili poněkud kuriózní případ. Oblečený mladík ukradl z nudistické pláže kolo, čehož si všimla i skupinka nudistů a nenechavého zloděje se jala chytit.

Brněnští kriminalisté v úterý zasahovali u poněkud kuriózního případu. Na nudistickou pláž brněnské přehrady se vplížil oblečený mladík a jedné z nudistek odcizil kolo v hodnotě 30 tisíc korun. Když si toho všimli ostatní „naháči“, jali se zloděje chytit. Mladík se před skupinou nudistů schoval pod stolem v tamním bistru, avšak odvážní zachránci jej obklíčili svými nahými těly a přivolali policii, informují Události Brno a Novinky.

4. srpna 2022 8:36 Čas čtení 1:07 Dlouhodobá předpověď počasí: Teploty budou nadprůměrné, pršet by mělo nejvíce v týdnu od 15. srpna Dlouhodobá předpověď počasí: Teploty budou nadprůměrné, pršet by mělo nejvíce v týdnu od 15. srpna

K incidentu došlo v úterý, když jedna z nudistek na pláži brněnské přehrady usnula. V tu chvíli její nepozornosti využil oblečený mladík, který se na nudistickou pláž vplížil a odcizil kolo ženy v hodnotě 30 tisíc korun.

Jeho počínání si okamžitě všimli přítomní nudisté, kteří na mladíka upozornili křikem. Skupina „naháčů“ se ihned zvedla a zloděje začala honit. Recidivista se před nudisty snažil utéct do kopce, a když zjistil, že na ně jeho síly nestačí, kolo zahodil a schoval se v tamním bufetu pod stůl.

Odvážní naháči jej však dostihli, a aby zpod stolu nemohl utéct, posedali si okolo a mladíka uvěznili svými nahými těly. Pak zavolali policisty, kteří zloděje zadrželi. 

„Jeden z přihlížejících zavolal na linku 156, zatímco mladík se prý ukryl pod deskou stolu, kolem něhož si až do příjezdu hlídky městské policie posedali rozzlobení návštěvníci pláže, aby nemohl uprchnout. Poznat dotyčného nebylo pro strážníky nijak složité. Kromě toho, že ho ostatní neustále hlídali, byl mezi nimi jediný oblečený,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Ghanem.

Domů
Sdílet
Diskuse